<

У Львові оголосили конкурс проектів із вшанування пам'яті героїв Майдану

СуспільствоТетяна Слюсарчук, 25 листопада 20145200
У Львові оголосили конкурс проектів із вшанування пам'яті героїв Майдану
фото ТСН

Львівська міськрада оголосила міжнародний конкурс на кращу ідею чи концепцію з вшанування пам’яті Героїв Майдану «Небесна Сотня». Про умови конкурсу під час прес-конференції, 25 листопада, розповів  член організаційного комітету із вшанування пам’яті героїв Євромайдану, директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів.

Він зазначив, що самі конкурсні проекти можуть бути втілені у найрізноманітніших формах та виявах, і мова не йде винятково про чергове встановлення у Львові пам’ятника чи монумента героям Небесної Сотні.

«Окрім монументальних, це мали б бути концепції з організації простору, ландшафтного чи містобудівного характеру, чи ідеї щодо створення, наприклад, інституції імені Героїв Небесної Сотні, створення якогось об’єкта чи проведення якихось заходів», - повідомив Павлів.

Член оргкомітету, заслужений діяч України та художник Орест Скоп зауважив, що цим конкурсом організатори дають можливість учасникам проявити творчість, а не зупинятись на банальному трактуванні зі встановлення монументу із ангелом на вершечку.

«Ми закликаємо подавати найрізноманітніші ідеї. Можливо, це може бути клініка імені Героїв Небесної Сотні чи якийсь ландшафтний об’єкт, може парк. Головне, що є можливість широкої форми творчості. Пора позбуватись банального трактування, ніби це має бути колона, а зверху ангел», - зазначив Орест Скоп.

Відповідно до умов міжнародного відбору ідей та концепцій із вшанування Героїв Майдану, з 25 листопада  2014 року по 2 лютого 2015 року, оргкомітет  прийматиме конкурсні програми від учасників.

Форма подання: дві сторінки формату А4, що можуть містити: текстовий опис ідеї, текстово-графічне представлення ідеї. Способи подачі: на електронну пошту оргкомітету – [email protected], чи на поштову адресу 79008, Львів, пл. Ринок, 1 (з приміткою «каб. 447. Відбір»), або безпосередньо в кабінет 447 у приміщенні Львівської міськради, за адресою пл. Ринок, 1.

З 2 по 19 лютого відбуватиметься опрацювання та відбір оргкомітетом поданих проектів. Усі надіслані пропозиції будуть розміщені на сайті ЛМР.

Відібрані членами оргкомітету пропозиції 20 лютого будуть представлені на обговорення громадськості в одному із виставкових залів Львова.

«Громадськість матиме можливість постійно відслідковувати, як просувається конкурс на веб-сторінці ЛМР. Також у соцмережах буде створено відповідні сторінки, де активні громадяни зможуть взяти участь у голосуванні за той чи інший проект, ідею чи концепцію», - повідомив Андрій Павлів.

Члени оргкомітету із вшанування пам'яті героїв Євромайдану

Нагадаємо, 3 жовтня виконком ЛМР прийняв рішення «Про створення оргкомітету із вшанування пам’яті героїв Євромайдану». До нього увійшли директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів, координатор Львівського Євромайдану Василь Молдован, депутат міськради Ярослав Музичко, член Львівської обласної організації Національної спілки художників України Орест Скоп, голова Львівської обласної організації «Громадське патріотичне об ‘єднання «Український чин».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук