У Львові патрульні поліцейські лінійкою вимірюють глибину ям на дорогах

СуспільствоБогдан Опока, 10 квітня 2019, 17:18 1436 0

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху оглядають у Львові вибоїни, бордюри та каналізаційні люки. Усі порушення фіксують і передають до суду. Власники доріг мають менше тижня, щоб їх впорядкувати. Якщо їм це не вдасться — заплатять штраф.

Перевіряти стан доріг розпочинають в Залізничному районі. Інспектор заміряє глибокі, на перший погляд, вибоїни. Допустима глибина – до чотирьох сантиметрів. Богдан Сав’юк, інспектор відділу безпеки дорожнього руху, описує глибоку вибоїну: «12,5 см. Це є порушення вимог. Ця яма може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Людина може як і пошкодити свій транспортний засіб, так і створити аварійну обстановку».

Спершу дорогу перевіряють на ямковість та стан покриття. Усі порушення патрульні фіксують у протоколі. «Ми заповнюємо всі недоліки. Також працівники адміністрації передивляються з нами. Я їм показую, що саме я заповнив. Тому що потім їм потрібно буде підписатися в цьому акті. А тоді вже будемо виносити вимоги, штрафи, постанови», — пояснює інспектор відділу безпеки дорожнього руху Ігор Гадада.

За стан дороги на вул. Курмановича відповідає райадміністрація Залізничного району. Там про небезпечні ями знають, але вдіяти нічого не можуть, бо бракує коштів. Начальник відділу комунального господарства Залізничної райадміністрації Юрій Равлик розповідає: «Швидше всього, доведеться платити штраф. Бо ліквідувати всі ті вибоїни, які є, а ви дальше ще не їхали, там вони такі самі, це нереально просто».

Тож водії змушені і надалі їздити аварійною ділянкою. Водій автобуса Олег їздить цією дорогою щодня. Він жартує: «Та яка це дорога. Тут кратери, як на Марсі. Ну нереально просто їздити, нереально. Ну якщо хіба на старій машині їздити, то ще нормально. Ось така, європейського класу дорога».

Та не тільки ями можуть спричинити ДТП. На перехресті вулиць Сяйво і Городоцька інспектори знайшли небезпечний об’єкт — каналізаційний люк, розташований нижче рівня дороги. «Водій, намагаючись оминути цю перешкоду, вживає різні заходи: він гальмує, бере вправо або вліво. А це, звичайно ж, призведе до дорожньо-транспортної пригоди», — пояснює інспекторка відділу безпеки дорожнього руху Ірина Іваницька.

Усі виявлені недоліки зафіксували в актах огляду. Відповідальній особі висунуть вимогу усуненути недоліки. Якщо протягом вказаного періоду недолік не усунуть, то на посадову особу, відповідальну за утримання ділянки дороги, можуть накласти штраф до 1020 гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук