У Львові переповненими залишились 27 сміттєвих майданчиків

Станом на ранок суботи, 22 липня, у Львові переповненими сміттям залишились 25 майданчиків житлового фонду і ще 2 майданчики біля бюджетних установ. Про це 22 липня повідомила прес-служба Львівської міськради.

Найбільше переповнених майданчиків залишається у Сихівському районі (10), ще 8 майданчиків розташовані у Франківському та 7 у Шевченківському районах. Сміття залишається не вивезеним із одного контейнерного майданчика закладу охорони здоров’я та одного майданчика освітнього закладу.

Загалом у Львові є 1237 сміттєвих майданчиків житлового фонду, 116 сміттєвих майданчиків закладів освіти і 23 сміттєвих майданчики закладів охорони здоров’я.

За словами заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, складною ситуація залишається на перевантажувальній станції на вул. Північній.

«Там близько 4 тис. тонн накопичених відходів,– доповідала мені сьогодні керівник Залізничного району. Тому знову будемо робити приписи, просити прибрати сміття і перевізника «АВЕ Львів». Звернемося також до обласної державної адміністрації. Вони одного дня вивезуть щось звідти, наступного – привезуть. 300 тонн вивезуть, 100 – завезуть. Потім щось менше вивезуть, знов завезуть. Немає зменшення сміття на Північній», – заявив 20 липня Сергій Бабак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук