У Львові перевірять ефективність роботи чиновників

СуспільствоОрися Шиян, 26 лютого 20163710

У Львівській обласній державній адміністрації контролюватимуть роботу державних службовців. Автоматизована система обліку робочого часу працівників ОДА вже місяць працює у тестовому режимі, а 25 лютого програму презентували.

Програма під назвою Yaware.TimeTracker дозволяє перевірити активність протягом всього робочого дня державного службовця, оцінити результативність роботи чиновника та підвищити його дисципліну. Її розробники впевнені в тому, що система суттєво підвищить ефективність роботи, інформує прес-служба ОДА.

Зараз систему встановили на комп’ютери працівників департаментів внутрішньої та інформаційної політики, а також у структурі апарату облдержадміністрації. Загалом TimeTracker відслідковує активність близько 35-ти держслужбовців.

«По-перше, ця програма показує власне роботу працівника, а не просто його перебування в приміщенні та дозволяє об'єктивно оцінити ефективність виконання службових обов'язків. Вона має велику перевагу перед такими засобами обліку, як турнікет або біометрична система. По-друге, її легко встановити на велику кількість комп'ютерів. Програма дуже проста у використанні, здатна формувати легкі для аналізу звіти. Крім того, до неї можна отримати доступ у будь-який час з мобільного додатку», – розповів на презентації засновник компанії Руслан Савчишин.

Якщо тестування буде успішним, програму встановлять у всіх структурних підрозділах Львівській ОДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук