У Львові подачу гарячої води можуть відновити достроково

«Львівтеплоенерго» ліквідовує виявлені після гідравлічних випробувань пориви на трубах

СуспільствоОрися Шиян, 19 травня 201714991
У Львові подачу гарячої води можуть відновити достроково

«Львівтеплоенерго» завершило гідравлічні випробування магістральних трубопроводів від ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна». Поривів виявлено менше, ніж у попередні роки. Тепер їх мають ліквідувати, повідомляє прес-служба відомства. 24 травня представлять відкоригований графік відновлення гарячої води споживачам. Цілком ймовірно, що частина споживачів отримає гаряче водопостачання раніше, ніж планувалося.

«У результаті гідравліки було виявлено 75 поривів та дефектів на трубопроводах. З них 46 поривів та 16 дефектів на трубопроводах від ТЕЦ-1 і 1 порив та 12 дефектів на трубопроводах від ТЦ «Північна». Вже розроблено план ліквідації поривів і розпочато ремонтні роботи. Роботи проводять силами і коштом підприємства», ― йдеться у повідомленні.

Найбільше поривів у Франківському РТМ, зокрема, на вул. Володимира Великого, уточнив головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

За словами директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа, ремонтні бригади працюватимуть навіть у вихідні, щоб вчасно відновити подачу гарячої води споживачам. До 24 травня ЛКП «Залізничнетеплоенерго» і ЛМКП «Львівтеплоенерго» мають відкоригувати графік відновлення гарячої води споживачам. Ймовірно, що частині споживачів гарячу воду відновлять швидше встановлених термінів.

Нагадаємо, щорічні гідравлічні випробування у Львові розпочалися з 10 травня. Орієнтовний час відновлення гарячого водопостачання ― 8 червня споживачам «Львівтеплоенерго» і 24 травня ― «Залізничнетеплоенерго».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук