У Львові показали результати арт-вандалізму
Культура

У Львові показали результати арт-вандалізму

Виставка «Хохуля» презентує підсумки проекту-інтервенції в простір готельних номерів

К.С., 19 лютого 2016 1470 0
фото Мирослав Пархомик

У львівській галереї Detenpyla Gallery відкрилась виставка Жанни Кадирової та Дениса Рубана під назвою «Хохуля».

Експозиція є фотодокументацією багаторічного проекту-інтервенції в простір готельних номерів. Художники часто змушені жити в номерах чи орендованих квартирах в різних країнах світу. Господарі готелів, як правило, чи то у Парижі, чи то у Вінниці, намагаються створити номінальний затишок. Як правило для цього слугують картини. «Якщо вони не задовольняли наші естетичні потреби, ми бралися їх переробляти: домальовували, перефарбовували, наліплювали на них щось чи вішали їх догори ногами», – пояснює концепцію Жанна Кадирова.

Художники зробили свій внесок в цю настінну декорацію, додаючи свої елементи - колажі, малюнки, фото та інше і документуючи «до та після». Багато змін внесено друзями-художниками і колегами Жанни та Дениса, які опинилися в спільній подорожі. Така інтервенція надає роботам символічної цінності, а в наслідок і ринкової вартості, до цього нічого вартим творам. Одна з робіт створена в співавторстві з «Відкритою групою» в Венеції. 

Роздруковані в натуральну величину картини, в життя яких втрутились художники і стали основою експозиції. На виставці також представлена документація проекту, над яким художники Жанна Кадирова і Денис Рубан працюють не перший рік. Вони виступили авторами ідеї та збирачами результатів робіт різних митців.

До експозиції виставки «Хохуля» увійшло 9 робіт. Художники запрошують до проекту нових учасників і говорять, що він відкритий для всіх охочих.

«Оскільки проект доволі веселий, то і з назвою ми вирішили трохи пожартувати. Очевидно, мало хто знає, що означає слово «хохуля». Якщо люди прогуглять, я впевнена, що в них підніметься настрій і їм захочеться прийти на нашу виставку», – цитує Жанну Кадирову Cultporstir.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук