У Львові покажуть фільми про митців та мистецтво
Культура

У Львові покажуть фільми про митців та мистецтво

Більшість показів триватимуть лише один день

К.С., 25 вересня 2018 442 0

Мережа кінотеатрів «Планета кіно» 25 вересня розпочинає проект «Щось інше». Йдеться про картини, які присвячені художникам та музикантам. Також до цього списку увійшли записи концертів та мюзикли. Більшість із запропонованих показів відбудеться лише один раз.

25 вересня покажуть концерт гурту Doors: Live at The Bowl. Це один з найважливіших виступів гурту на піку кар’єри та єдиний, що був зафільмований від початку й до кінця. Перед глядачами з’являється напрочуд привітний Джим Моррісон разом з колегами, всі під LSD. Під сценою їх чекають 35 тисяч слухачів, серед яких був навіть Мік Джаггер.

У 2018 році мине 50-річчя легендарного шоу. З цієї нагоди аудіопродюсер гурту, Брюс Ботнік реставрував стрічку.

11 жовтня відбудеться показ концерту Imagine: John & Joko. У 1972 році світ вперше побачив режисерську роботу Джона Леннона та Йоко Оно - кінострічку Imagine. Вони зафільмували процес запису однойменної платівки, а продюсер гурту, Філ Спектр, додав свою візуальну інтерпретацію композицій.

До річниці дня народження Джона Леннона виходить оновлена версія фільму, що кадр за кадром була відреставрована з оригінальних матеріалів. Звук також не залишився поза увагою: володар трьох «Греммі», Пол Гікс, зробив так, що під час перегляду ви відчуєте себе у кімнаті разом з самим Джоном. Окрім Джона та Йоко у фільмі з’являються Джордж Гаррісон, Фред Астер, Дік Каветт та Енді Воргол.

До оригінальної версії стрічки творці додали ще 15 хвилин матеріалу, що не був показаний раніше.

30 жовтня покажуть стрічку про двох видатних австрійських художників «Клімт та Шіле». Густав Клімт (на головному фото) в кінці 19 століття разом з групою художників заснував «Віденську сецесію» - об’єднання митців, які перейшли від історизму до модерну, чим повністю перевернули погляд на мистецтво. Одним з учнів Клімта був Шіле.

Егон Шіле. Автопортрет з Клімтом

Час розквіту кар’єр Клімта і Шіле припав на кінець золотої доби. Саме в цей час розпадається Австро-Угорська імперія, а сам Відень, вперше за декілька століть переляканий в очікуванні невідомого майбутнього. Це був час захоплень теоріями Фройда, початок боротьби жінок за свої права. Все це відбивається і в мистецтві.

Інші кінотеатри також підтримають мистецьку тему. У «Мультиплексі» 3 жовтня покажуть фільм «Сальвадор Далі: в пошуках безсмертя». Картина - подорож у життя, мистецтво та історію кохання художника і його музи Гали. Все починається у 1929 році, коли Сальвадор Далі приєднався до руху сюрреалістів, і закінчується смертю художника в 1989 році.

Сальвадор Далі

Фільм був знятий на замовлення іспанського фонду «Гала-Сальвадор Далі», і дає унікальний шанс послухати інтерв'ю художника та побачити ексклюзивні кадри, які ніколи раніше не демонструвалися - Далі за роботою.

У «Кінопалаці» 6 жовтня - документальна сага про видатного режисера Інгмара Бергмана. Прем'єра документальної картини «Бергман» відбулася на Каннському кінофестивалі 2018 Це - історія чоловіка, батька, коханця, режисера, чиї фільми та спектаклі визнані безумовними шедеврами у світовій історії мистецтва.

У документальному фільмі, знятого до 100-річчя Бергмана, наведені фрагменти його картин, унікальна хроніка, інтерв'ю з рідними, колегами, друзями і коханими. Більшість фільмів покажуть усього один день на одному сеансі.

Тож, щоб їх не пропустити, варто включити їх у свій розклад заздалегідь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук