У Львові покажуть мультимедійну експозицію історії «у цифрах»

У Центрі міської історії у Львові 11 червня о 19:00 стартує масштабний виставковий проект-експозиція «Минуле у «цифрі»: місто, історія та цифрові технології». Мультимедійна експозиція розрахована на три зали виставкового простору, передбачає текстове і візуальне наповнення, використання цифрових засобів та інтерактивність аудиторії.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

На виставці продемонструють результати праці дослідників Центру над історичними цифровими проектами, які стосуються історії міст та змін міського простору. Так, «Інтерактивний Львів» показує багату історію Львова за допомогою цифрової карти, яка візуалізує дані про пам’ятки архітектури, впливових особистостей та звичайних мешканців міста, культурні процеси.

Важливою особливістю цієї експозиції є мультимедійна складова – широко використано цифрові засоби для розкриття проблематики виставки. Зокрема, мультимедійними елементами виставки стануть інтерактивна стіна, сенсорні екрани, ігрова консоль з відеогрою. Запланована також вулична стендова виставка на площі Ринок як частина проекту в публічному просторі міста.

Експозиція розрахована для людей різноманітного віку і зацікавлень. Експозиція буде доступна для перегляду щодня з 12 червня до кінця жовтня 2014 року з 11:00 по 17:30.

Довідка. Цифрова історія означає використання цифрових медіа та інструментів для досліджень, представлення, викладання та написання історії. Цифрова історія як практична й теоретична дисципліна розвинулася завдяки цифровій гуманістиці, поява якої була зумовлена використанням нових технологій у гуманітарних дослідженнях.

Контакти: Андрій Лінік (координатор виставки), тел. (067) 599-96-10, [email protected], Олена Кравченко (медіа-підтримка), тел. (096) 508-39-42, [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук