У Львові поляки презентують документальну виставку фотографій про Холодну війну

Головні Новини за 13 жовтняМарічка Крижанівська, 13 жовтня 2014, 18:05 0

«Холодна війна. Коротка історія розділеного світу» – такий проект створив польський Інститут національної пам'яті та презентує в головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка у межах 3-го Перегляду сучасного польського кіно «Під Високим Замком».

Фотографії та архівні документи працівники Інституту національної пам'яті шукали в різних країнах, аби якнайширше відтворити історію часів Холодної війни. Виставка починається із світлин з конференції в Ялті 1945 року, яка підтвердила поділ Європи, а завершується фото грудня 1991 року.

«Ми почали працювати над цим проектом ще 2007 року, збирали маловідомі фотографії і документи. Коли ми готували цю виставку, нам здавалося, що війна є далеко від Європи, що ті часи вже давно минули і неможливо, щоб знову таке почалося. А тепер, коли демонструємо цю виставку тут, у Львові, то усвідомлюємо, що історія повторюється», – розповіла заступник президента Інституту національної пам'яті Агнєшка Рудзіньска. Відтак додала, що хоче, аби цей «проект став пересторогою, щоб наші сучасники не повторили помилок минулого і не допустили нової Холодної війни».

За словами Агнєшки Рудзіньскої, виставку у Львові можна відвідати до 31 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук