У Львові працівники лікарні позалегеневого туберкульозу протестували проти скорочень

Головні новини Львова за 26.03Ольга Зеліско, 26 березня 2015, 14:22 1273 0

Сьогодні, 26 березня, медперсонал Львівської обласної лікарні позалегеневої туберкульозу вийшов під стіни облдержадміністрації, щоб висловити свою незгоду з реорганізацією та скороченнями працівників.

«В нас зараз працює 212 людей. Ви собі уявляєте, як з 200 ліжок зробити 50. Ми – єдиний заклад на Львівщині, хворі не матимуть де лікуватися», – розповіла медсестра обласної лікарні позалегеневих форм туберкульозу Віра Денько.

«Вони нам по суті нічого не говорять. Придумали, що нас об’єднають, аж поки не викинуть на вулицю. Вибачте, я молода, я працювати хочу, а не на біржі стояти», – обурена постова медсестра обласної лікарні позалегеневих форм туберкульозу пані Ліля.

До пікетувальників вийшов очільник обласного департаменту охорони здоров'я Богдан Чечотка та пояснив: хочуть об`єднати два медичні заклади – Львівський протитуберкульозний диспансер та лікарню позалегеневого туберкульозу. Скорочення стосується радше адміністративної верхівки, а не простого медперсоналу.

«Наша концепція реорганізації така: привести ліжкову мережу до реальних потреб. Там явно роздута мережа і просто йде дописування історій хвороби. Амбулаторний і весь консультативний прийом об’єднати, щоби львів’яни консультувалися на базі лікарні, а хворі з області – на вул. Зеленій», – пояснив чиновник.

Нагадаємо, за словами головного лікаря Львівського обласного фтизіопульмонологічного центру Любомира Рака, туберкульоз на Львівщині може спалахнути з новою силою. Підстави для можливої епідемії з`являються через війну і складну економічну ситуацію в країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук