У Львові працівники «Радіоринку» страйкують проти будівництва дороги

СуспільствоОльга Красько, 7 серпня 201414610
У Львові працівники «Радіоринку» страйкують проти будівництва дороги
фото ZAXID.NET
Пікетувальник на радіоринку

Працівники «Радіоринку», що на вул. Б. Хмельницького, у четвер, 7 серпня, вийшли на пікет проти будівництва дороги, яка пролягатиме через місце їхньої парковки. Підприємці звинувачують міську раду в тому, що вона ігнорує їхню проблему і обіцяють страйкувати, допоки їм не запропонують компромісний варіант.

«Радіоринок» сьогодні не розпочав свою роботу через пікет підприємців. Біля приміщення зібрались близько 30 людей, які незадоволені рішенням міської ради прокласти дорогу між будівлею, яку орендує «Радіоринок» та ТЦ «Епіцентр». Вони перекрили в’їзд шинами та обіцяють залишатись тут до того часу, поки міська рада не запропонує альтернативне місце для парковки підприємців.

Власник будівлі, яку орендує «Радіоринок», директор ТДВ «БПФ» Василь Серединський розповів ZAXID.NET, що підприємці незадоволені цією ситуацію ще з листопада минулого року, коли проходили громадські слухання з цього приводу. Він зазначив, що неодноразово скеровувались скарги в міську раду як від імені підприємців, так і від ринку.

«Вчора о 16 год працівники «Радіоринку» оголосили страйк через будівництво дороги, яка проходитиме через їхню парковку, на якій також й ставлять свої автомобілі й гості ринку. Крім того, кіоски, які стоять поряд, теж будуть зносити. Наші скарги проти цього рішення міськрадою не були почуті», – зазначив він.

Втім, не всі підприємці підтримують страйк. Ті торговці, які не мають авто, не переймаються проблемою, відтак незадоволені тим, що ринок закрили і вони не можуть розпочати роботу.

«Я прийшов на роботу і не можу працювати, бо приміщення закрите. У мене немає автомобіля і мені байдуже, що вони тут страйкують», – розповів один з підприємців.

Голова профспілки «Радіоринку» Андрій Геремінович зазначив, що сьогодні ринок закритий, адже є частина людей, яка виступає проти «свавілля влади». Також він зазначив, що внутрішні конфлікти на ринку неминучі, однак проблему якось потрібно вирішувати.

«Ми збираємось стояти тут, поки влада нас не почує. Ми хочемо або відміни будівництва, або альтернативну ділянку для парковки», – зазначив він.

Голова Личаківської районної адміністрації Львова Іван Лозинський зазначив, що страйк підприємців - необґрунтований.

«Ми неодноразово зустрічались з підприємцями та обговорювали це питання. Їм було запропоновано підшукати ділянку для парковки, але жодних пропозицій ніхто не подавав», – сказав у коментарі ZAXID.NET Лозинський.

За його словами, сьогодні радіоринок орендує приміщення і територію в бавовняно-прядильної фабрики не зовсім законно, адже у 2011 році фабрика мала переукласти з містом договір про оренду території, але не зробила цього. Більше того, фабрика без жодних погоджень збудувала мафи, які зараз здає в оренду.

Іван Лозинський додав, що для будівництва дороги частиною своєї території  довелось поступитись не тільки радіоринку, а й супермаркету «Епіцентр» та АТ «Промарматура». До того ж будуватимуть розв'язку за спонсорські кошти, тому підприємцям треба ставитись до ситуації з більшим розумінням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук