<

У Львові працюють пункти обігріву для безхатченків

У зв’язку із похолоданням, у Львові працюють пункти обігріву для потребуючих. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Пункт денного обігріву безхатченків працює в приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб за адресою: вулиця Кирилівська, 3-а.

«Тут безхатченки можуть безперешкодно погрітись. Окрім обігріву вони мають можливість попити чай, а також проконсультуватись з соцпрацівником Центру. В приміщення Центру є можливість розмістити 55 безхатченків», - розповідає в.о. начальника управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Ще один пункт обігріву розміщено в центральні частині міста у приміщенні ЛКП «Княже місто» (вул. Тиха, 5).

Нагадаємо, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці», зокрема: веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Контакти Центру обліку та нічного перебування бездомних: вул. Кирилівська, 3-а, тел.: 2331479, 2331049.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук