У Львові представили нового очільника обласного управління юстиції

У Львові представили нового очільника обласного управління юстиції
фото Galnet
в.о начальника обласного управління юстиції Львівщини Ярослав Жукровський

У вівторок, 28 квітня, у Львові представили в.о. начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського, який був обраний на цю посаду за результатами конкурсу.

Конкурс проходив у кілька етапів і в ньому брали участь 27 кандидатів. Після письмового іспиту їх стало 11, а далі претендентів на посаду начальника головного управління юстиції відбирали за результатами співбесіди. Конкурсна комісія при Мін'юсті не рекомендувала жодного кандидата, але міністр вирішив призначити Ярослава Жукровського в.о. начальника на 6 місяців.

«Найголовніше для нас – це те, що наші кандидати призначалися не по телефону і не платячи хабарів, а на відкритому конкурсі», – наголосив під час представлення заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе.

Ярослав Жукровський розповів, що пообіцяв міністру юстиції протягом шести місяців зробити ті кроки, які здатні будуть перезавантажити систему юстиції.

«Якщо я цього не зроблю, я напишу заяву на звільнення», – запевнив він.

Він також наголосив, що у роботі керуватиметься принципами «трьох П» – професійність, прозорість, підзвітність.

«Перший принцип  – професійність. Професійність у доборі кадрів, у проведенні конкурсів на посади. Другий принцип – підзвітність. Посадовці управління юстиції мають бути максимально підзвітними перед людьми. Найближчими тижнями ми проведемо звіти всіх начальників районних управлінь у присутності ЗМІ та громадськості. Третій принцип – прозорість. Діяльність управління має бути максимально відкритою для суспільства, а всі декларації службовців мають бути у відкритому доступі», –  зазначив Жукровський.

Додамо, що попередній начальник Головного управління юстиції у Львівській області Микола Кадикало, який очолював відомство із квітня 2014 року звільнився у зв’язку із тим, що у листопаді минулого року став народним депутатом. 

Довідка

Ярослав Жукровський народився 5 вересня 1979 року в селі Підбірці Пустомитівського району Львівської області.

У 2001 році закінчив Правничий коледж Львівський національний університет імені Івана Франка. Через 2 роки закінчив факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка

Юридичний факультет Львівський національний університет імені Івана Франка (рік закінчення – 2005); Національна школа суддів України (рік закінчення – 2013).

З 2000 до 2009 року працював на різних посадах у сфері юриспруденції у Львові. З 2009 року і до цього часу – працював помічником судді Конституційного Суду України (державний службовець 5 рангу).

24 квітня був підписаний наказ на призначення Жукровського на посаду в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Станислав Буденкевич 28 квітня 2015, 14:48

  "Конкурсна комісія при Мін'юсті не рекомендувала жодного кандидата, але міністр вирішив призначити Ярослава Жукровського в.о. начальника на 6 місяців." - а это в соответствии с законами министр может назначать без комиссии, так зачем эта комиссия нужна?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук