У Львові представлять проект оновленого Парку культури

У Львові представлять проект оновленого Парку культури

В неділю, 9 серпня, львів’янам презентують проект розвитку Парку культури, який розробили архітектори та ландшафтні дизайнери.

Робота над проектуванням оновленого парку тривала протягом року. Оновлений простір парку буде поділений на зони, кожна з яких матиме свою функцію. В парку буде створено нове розвиваюче дитяче містечко (ліс для дітей), мобільний скейт-парк, лаундж-зону та встановлено модульні вуличні меблі й сучасну навігацію. Нова концепція також враховує доступність парку для маломобільних груп населення.

Також у парку може з’явитись канатна дорога, яка з’єднає Стрийський парк, Парк культури, Цитадель та центр міста. 

За основу розробки проекту архітектори взяли результати громадських обговорень та соціологічне дослідження, що провів Інститут міста. Згідно з даних, парк у будні відвідує понад 1 тис. людей, у вихідні – 5-8 тис., і переважно це молодь (47%). Відповідно до опитування, найбільше громадськість турбує оновлення парку атракціонів.

До розроблення проекту активно долучилися з бюро Zotov&Co, представники Київського ландшафтного клубу і Національної спілки архітекторів, ландшафтний архітектор з Німеччини.

Презентація відбудеться о 17:00 в Львівській бізнес-школі та о 21:00 в Парку культури, на галявині поруч з центральним входом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук