У Львові презентували Божественну Літургію для нечуючих на DVD

4 лютого 20093180

4 лютого у Львові презентували DVD-диск, за допомогою якого Божественна Літургія стала доступнішою для осіб із обмеженим слухом. На диску представлено Літургію із сурдоперекладом. Також на диску словник богословських термінів мовою жестів. Диск виготовила мультимедійна студія “Свічадо”.

"Патріарша катехитична комісія УГКЦ і Катехитично-педагогічний інститут УКУ підготували DVD-диск, за допомогою якого Божественна Літургія стала доступнішою для осіб із обмеженим слухом. Окрім Божественної Літургії, на диску вміщений короткий інтерактивний богословський словник (150 лексем) найбільш часто вживаних слів, перекладений мовою жестів та із субтитрами", - зазначила Оксана Бойко, яка відповідає за катехизацію нечуючих в патріаршій катехитичній службі.

За словами директора мультимедійної служби "Свічадо" Павла Сковронського, за три роки праці студії, це перший проект, спрямований для людей з вадами слуху. "Диск коштує 60 грн. Вийшло першим тиражем 500 примірників. Над диском працювало близько 10 осіб. Саму літургію знімали в Зарваниці, триває вона до години часу. Близько півроку займалися цим диском. До роботи були залучені богослови, сурдоперекладачі, особи із вадами слуху, щоб якнайвідповідніше перекласти складні богословські терміни на мову жестів. На майбутнє ми плануємо випустити серію дисків для незрячих", - зазначив він.

Також Патріарша катехитична комісія УГКЦ і Катехитично-педагогічний інститут УКУ представляють ще інші нові друковані й мультимедійні матеріали, які нещодавно побачили світ завдяки співпраці із видавництвом "Свічадо" та мультимедійною студією "Свічадо". Зокрема, український переклад Компендіуму Катехизму Католицької Церкви, DVD з фільмом "Павло з Тарсу до Світу", DVD "Святі Таїнства християнського втаємничення", CD з піснями переможців однойменного конкурсу релігійної пісні за 2008 рік "Пісня серця-2008".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук