У Львові презентували онлайн-послуги для підприємців на сайті Мін`юсту

Головні новини Львова за 28.05Ірина Ващишин, 28 травня 2015, 15:22 601 0

На сайті Міністерства юстиції відтепер можна отримати в онлайн-режимі чотири види різних документів. Зокрема, йдеться про виписку, витяг і довідку про компанію. Їх щодня отримує близько третини відвідувачів реєстраційної служби. Зазвичай підприємцям та бізнесменам вони потрібні для податкової, управління статистики, іноді – у суд. Проте дехто вважає, що ці послуги не є найбільш затребуваними.

«Чому на сайті немає виписки з видами діяльності – для того, щоб підприємцеві відкрити розрахунковий рахунок. Я вже третій день у службі реєстрації стою за цією випискою. Сьогодні я 49-й, а вчора був 109-й», – зауважив приватний підприємець Ігор Микитів.

Перелік електронних послуг Мін`юст вже за кілька тижнів обіцяє розширити, повідомив в.о. начальника обласного управління юстиції Ярослав Жукровський.

Водночас посадовець наголосив: електронні довідки не потребуватимуть жодних додаткових підтверджень чи печаток.

«Ми розуміємо, що окремі структури будуть вимагати печатки на таких електронних довідках. Але для того в нас є гаряча лінія, для того є телефон управління. Ми готові на факти незаконного вимагання печаток на електронних документах реагувати і роз`яснювати норми законодавства», – зазначив Ярослав Жукровський.

Окрім того, електронні довідки ще й дешевші. «Виписка з реєстру коштуватиме 18 грн, витяг або довідка – 48 грн. На сайті їх можна оплатити з картки. Якщо ж приходити в єдине вікно, то, відповідно, витяг і довідка будуть по 60 грн 90 коп., а виписка коштуватиме 24 грн. Тобто люди зможуть економити», – розповіла начальник відділу управління юстиції у Львівській області Галина Власова.

Електронний сервіс на оновленому сайті Міністерства юстиції працює впродовж травня. За цей час там зафіксували 14 тисяч звернень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук