У Львові презентували оновлену «Панель міста»

На онлайн-порталі тепер доступні понад 800 показників у динаміці з 2010 року

Головні новини Львова 18.04Богдан Опока, 18 квітня 2019, 13:34 554 0

Уся інформація про Львів зібрана на одному сайті. 18 квітня у міській раді презентували оновлену «Панель міста». Це відкрита онлайн-платформа, що надає мешканцям доступ до основних показників розвитку міста.

Вона доступна за посиланням. На сайті можна знайти інформацію про населення міста, його бюджет, кількість громадського транспорту, безпеку та адміністративні послуги. Загалом, доступні понад 800 показників у динаміці з 2010 року. Вони об’єднані у окремі блоки.

У розділі «Статистика» наведені графічні дані про діяльність міста. Другий розділ — якість життя. Це дані соцопитувань — те, як львів’яни оцінюють безпеку, комфорт та можливості міста. У розділі «Стратегія» можна побачити пріоритети розвитку міста та показники, яких міська рада прагне досягнути через кілька років.

«Сьогодні ми презентуємо оновлену панель, яка стала ще зручнішою. На ній є понад 800 наборів різних даних, які модна використовувати як для економічних, так і для інших досліджень. І сьогодні це все — в ще зручніший спосіб», — пояснює заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Оновлений сайт став простішим у користуванні. Керівниця сектору відкритих даних ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» Олена Гунько розповідає: «Мета — забезпечити легкий доступ до всієї інформації для максимально широкої аудиторії людей, аби цей доступ був простий та інтуїтивний».

Основна цільова аудиторія — громадські активісти, журналісти, аналітики, мешканці та гості міста, які зацікавлені в показниках якості життя у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук