<

У Львові презентували проект екозупинки на вулиці Дорошенка

СуспільствоГанна Власюк, 4 червня 201519400
У Львові презентували проект екозупинки на вулиці Дорошенка
Проект реконструкції зупинки на вул. Дорошенка

У Львові на вулиці Дорошенка, біля проїзду Крива Липа, зупинку транспорту зроблять екологічною - на її даху розмістять рослинний покрив.

Наразі автори ідеї  - активісти конкурсу молодіжних проектів Львівської міськради «Lviv Young Project» - збирають дозволи на будівництво та шукають кошти для реалізації проекту. Про це вони розповіли сьогодні, 4 червня, під час представлення проекту у Львівській міській раді.

За словами координатора проектної групи «Зелена зупинка» Анастасії Рудич, місце на вулиці Дорошенка для екозупинки обрали через інтенсивність руху транспорту, великий потік людей та більшу температуру повітря, ніж в інших районах міста.

При створенні зупинки витрати намагались мінімізувати - не будувати повністю нову зупинку, а реконструювати вже наявну: демонтувати старий дах, встановити нові опори, конструкцію для зливу зайвої води.

Площа даху, на якому розмістяться рослини, становитиме 7 кв. м. Вартість проекту - 20 тис. грн.

Ландшафтний архітектор Тарас Загарук, який розробив макет зупинки, розповів, що для покриття зупинки вибрали рослини-седуми, або ж грунтопокривні. Вони не потребують багато вологи та добре розростаються.

Проект «зеленої» зупинки у Львові, за словами організаторів, в Україні унікальний - аналогів йому наразі немає. Після його реалізації організатори планують створити цілу мережу екозупинок.

Фото: Андрій Тулінов

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук