У Львові презентували проект «Успішні міста – успішна Україна»

Суспільство24 квітня 20152030
У Львові презентували проект «Успішні міста – успішна Україна»

24 квітня 2015 року у Львові за участі громадських активістів та експертів відбулася презентація програми для кандидатів на посаду міського голови – «Успішні міста - успішна Україна». Організаторами заходу виступили –  Громадянська кампанія «За відповідальну владу» та ГО «Український центр прямої демократії».

В рамках зустрічі, координатор громадської кампанії «За відповідальну владу» Ігор Курус представив активістам модульну програму створення стратегії розвитку міст та Програму розвитку громадянського суспільства, через запровадження електронної петиції у містах

Основна мета, яка ставиться перед цим проектом – підготувати злагоджену команду фахівців з готовою та зрозумілою програмою дій для участі і перемоги на місцевих виборах, які будуть здатні на місцевому рівні замінити корумпованих партократів, «червоних»  директорів та звичайних політиканів.

Ігор Курус зазначив, що програма «Успішні міста – успішна Україна» має стати чесною і відкритою платформою для вирішення стратегічних і тактичних задач міста. «Ми маємо забути про популізм та партійні лозунги. Ми маємо запропонувати громадам прагматичну, патріотичну, зрозумілу і прийнятну, економічно обґрунтовану програму дій спрямовану на самодостатність територіальної громади, на використання нових успішних технологій управління містом», – наголосив експерт.

Планується, що за 6 місяців мають відбутися чергові вибори місцевих органів влади.  «Ці вибори продемонструють, чи виросли в Україні патріотично налаштовані нові діячі, які мають чітку програма дій та чітке усвідомлення, що треба міняти в місті, які готові починати змінювати систему влади з свого міста, підтримувати розвиток громадянського суспільства в Україні», – відзначив Ігор Курус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук