У Львові презентують сім найкращих українських стартапів

Міжнародний фонд Seed Forum Foundation і Центр інновацій та підприємництва iHUB за підтримки МЗС Королівства Норвегії проведуть міжнародну інвестиційну конференцію закритого формату Seed Forum Lviv 2015.

Захід відбудеться 28 травня у конференц-залі УКУ (вул. Хуторівка, 35а) з 10:00 до 13:00 та вечірній прийом з 18:00 до 20:00, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Вхід лише за запрошеннями чи за попередньою акредитацією для ЗМІ.

Seed Forum Lviv є частиною серії міжнародних інвестиційних конференцій Seed Forum, які проводять у більш ніж 45 країнах світу та вважають одними з найбільш професійних і досвідчених майданчиків, учасники яких мають змогу познайомитись з інвестиційно-привабливими проектами. Такі конференції проводять в Україні з 2008 року, у Львові ж вона відбудеться вперше цьогоріч.

Метою конференції є:

• сприяння розвитку інноваційного підприємництва в Україні;
• налагодження контактів з українськими та іноземними інвесторами;
• інтеграція українського ІТ-бізнесу в європейський і світовий простір;
• покращення взаємодії між бізнесом і владою.
 
У конференції візьмуть участь: представники інвестиційних і дипломатичних кіл, інвестори, представники міжнародного бізнесу та молоді підприємці у сфері ІТ.

Учасники конференції матимуть можливість познайомитись із молодими засновниками інноваційних компаній, приватними інвесторами, представниками венчурних фондів, акселераторів, інкубаторів, інвестиційних компаній і провідних бізнесменів  ділової спільноти України та світу.

На конференцію також запрошують аудиторію представників Private Equity фондів, банків, страхових компаній, софтверних компаній та урядових працівників.

Програмою конференції передбачено виступи представників семи найкращих українських стартапів, відібраних експертами фонду.

Відкривати Seed Forum Lviv 2015 з промовами будуть:
 
• Стейнар Хоель Корсмо, співзасновник та член ради правління Seed Forum Eastern Europe;
• Дмитро Подолєв, співзасновник та член ради правління Seed Forum Eastern Europe, голова правління Seed Forum Ukraine, Директор мережі центрів iHUB.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук