У Львові припинили відлов безпритульних тварин через брак коштів

У понеділок, 31 липня, ЛКП «Лев» повідомило про припинення щоденного патрулювання міста та відлову безпритульних собак у Львові. Як йдеться на офіційній сторінці ЛКП «Лев» у Facebook, Львівська міськрада заборгувала підприємству 269 тис. грн за послуги, надані у червні 2017 року. Відтак ЛКП «Лев» не може забезпечити витрати на щоденні відлови безпритульних собак.

«Ми змушені щомісяця очікувати від 50 до 70 календарних днів на компенсацію Львівською міською радою понесених нами затрат (затрат згідно із закупівельними цінами - без жодного відсотка рентабельності!). Це, у свою чергу, призводить до несвоєчасної виплати заробітної платні, розрахунків з постачальниками, сплати податків до бюджету, як наслідок – скрутне матеріальне становище працівників, зростання вартості медикаментів (втрачаємо кредит довіри), перебої з поставками вкрай необхідних матеріалів, медикаментів та накладання штрафів на підприємство», – йдеться у повідомленні.

У ЛКП «Лев» наголошують, що працівники підприємства виїжджатимуть на невідкладні випадки – травми тварин, покуси, звернення щодо відлову вагітних собак. Після сплати Львівською міськрадою боргу, підприємство відновить відлов безпритульних собак.

Як розповіла ZAXID.NET директорка департаменту ЖКГ Львівської міськради Ірина Маруняк, ЛКП «Лев» отримало 180 тис. грн фінансування за червень. За її словами, у міському бюджеті передбачено 1,9 млн грн на рік для фінансування ЛКП «Лев». Щомісяця підприємству виділяють кошти з цієї суми.

«У червні було фінансування 182 тис. грн і у липні профінансовано 140 тис. грн, залишок коштів на липень складає 39 тис. грн. Зараз вони дали акти виконаних робіт, однак на більшу суму, ніж 39 тис. Передбачені кошти на рік і ми маємо діяти у межах виділених коштів. Однак ЛКП «Лев» дало акти виконаних робіт, які перевищують суму, що передбачена у бюджеті. Зараз ми проводимо аналіз, чому так сталося, на що їм бракує грошей. Після проведених перевірок і аналізу буде вирішено, чи треба їх дофінансовувати», – сказала Ірина Маруняк.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, у квітні ЛКП «Лев» також частково припиняло відлов безпритульних тварин через заборгованість міської ради. Тоді сума боргу становила приблизно 200 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук