У Львові проведуть майстер-клас із виготовлення вітальних листівок

9 лютого 201118430

У Львові напередодні Дня св. Валентина та 8 березня гуртківці львівських УДЮМКів матимуть нагоду навчитися виготовляти вітальні листівки в техніці квіллінг, взявши участь у майстер-класі.

Про це ZAXID.NET повідомили у Львівській міській раді.

Захід відбудеться 10 лютого об 15.30 в клубі «Дивосвіт»  УДЮМК Франківського району на вул. Наукова, 76/77.

«У процесі роботи ми вивчаємо традиції та звичаї українського народу, різні напрями декоративно-прикладного мистецтва, але освоюють наші вихованці і сучасні техніки, зокрема, техніку квіллінгу.

Квіллінг – це дивовижно красивий та витончений вид мистецтва, також відомий під назвою паперокручення. Квіллінг – мистецтво виготовлення плоских або об’ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу. Фактично квіллінг почали використовувати у 1500-1600-х роках в Європі. Використовували шматочки паперу, щоб прикрасити релігійні догмати та картини. Також цю техніку застосовували для прикрашання та декорування меблів, ваз, букетів квітів, підставок, кошиків тощо. У наші часи квіллінг став досить відомим і доступним. Ця техніка «піддається» практично всім, хто має на меті її опанувати», - зазначила педагог-організатор УДЮМК Франківського району Львова управління молоді, сім’ї  та спорту Лідія М’якота.

«Дні св. Валентина та 8 березня, хоч і не є споконвічно українськими святами, але це визнані у суспільстві романтичні нагоди привітати того, кому симпатизуєш, та своїх рідних. Діти у шкільному віці саме формують своє світосприйняття, ставлення до оточуючих. Тож те, що вони у наших гуртках не лише отримують нові знання, а й вчаться виявляти свої почуття, докладати зусиль, щоб вітання було щирим і оригінальним, є дуже важливим і корисним», - відзначив директор УДЮМК Франківського району Львова управління молоді, сім’ї  та спорту Роман Кладько.  

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук