У Львові пройде вечір мілітарної поезії
4 березня у львівському клубі "Одне Все" відбудеться вечір, що поєднуватиме патріотичну поезію, етновечірку та рок-концерт за участі гуртів Де?СенС, Ірій, Маркер. Організатори - громадська організація Молодіжний Націоналістичний Конгрес - переконані, що вірші, наприклад Стуса чи Ольжича, можуть стати справжнім відкриттям в осмисленні української історії. Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба ЛОО МНК.
"На жаль, пересічна молодь з їхньою творчістю просто не знайома", - зазначив один з організаторів Андрій Мочурад.
На думку організаторів, такі заходи дозволяють згуртувати молодіжне патріотичне середовище та підштовхнути до власної творчості. До прикладу, команда Де?СенС свій репертуар будує виключно на патріотичних текстах та рокових обробках повстанських пісень.
Для тих, хто прийде в вишиванці, вхід буде безкоштовний.
Молодіжний Націоналістичний Конгрес - Всеукраїнська молодіжна громадська організація, що жодним чином не стосується жодної політичної партії.