У Львові пройде вечір «Відкриймо дар неповносправних осіб!»

14 червня 20117521

24 червня у львівському театрі ім. М. Заньковецької відбудеться урочистий вечір «Відкриймо дар неповносправних осіб!», присвячений десятиріччю Центру духовної підтримки осіб з особливими потребами «Емаус». Це буде вечір із виставами інтеграційного театру, показом нового духовно-просвітницького фільму «Емаус».

До участі у вечорі запрошено інтеграційний театр «І сміх, і сльози», ректора Українського католицького університету о. Бориса Гудзяка, президента Інституту релігії і суспільства УКУ Мирослава Мариновича, директора навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Мирослава Николаєва, представників Львівської обласної та Львівської міської рад, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

«Наші друзі з особливими потребами, звісно ж, будуть присутні на святі, що стане нагодою для гостей відчути їхню простоту та щирість. Під час свята будуть безкоштовно розповсюджувати листівки з позитивним сильним посланням про людей з особливими потребами, книги Олега Романчука про їхні дари, а також диски з новим фільмом «Емаусу». Також у театрі буде організовано виставку гарних та емоційно зворушливих фотографій людей з розумовою неповносправністю. Учасники матимуть змогу милуватися цими фото протягом антракту, а також до та після святкової програми», - розповіла директор Центру «Емаус» Крістіна Анґлєс д’Оріак.

«Ти починаєш розуміти глибше значення слів  Христа «Любіть ближнього свого». Ти розумієш, що відомі християнські цінності отримують особливий вимір, вони перевертають тебе усього, й ти починаєш бачити знані вже істини іншими очима. І це найголовніша місія «Емаусу», яка показує справжню любов до людей, цінність та дари кожного», - вважає президент Інституту релігії і суспільства УКУ Мирослав Маринович.

Початок заходу – о 18.00.

Додаткова інформація – за тел. 2409944, 0970620593, е-mail: [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук