У Львові пройде виставка ексклюзивних сумок українських дизайнерів

4 березня 20085780

З 15 березня до 3 квітня у Львові у Палаці мистецтв проходитиме мистецька акція дизайн-студії "ЛіТар" під назвою "Рівняння з багатьма несподіванками" або "З чого починається жінка…". У програмі рівняння з трьома невідомими: X - торбинки дизайн-студії "ЛіТар"; Y - аксесуари та ескізи торбинок від львівських дизайнерів; Z - вперше у Львові дизайнер одягу Оксана Караванська представляє свої несподіванки, які вже завоювали світ, - повідомили ZAXID.NET організатори.

В акції беруть участь дизайнери: Олена Болдирєва, Олена Валєнто, Наталка Василюк, Ельза-Марія Вербовська, Юлія Гогоц, Наталка Головачук, Тетяна Доманська, Олександр Єлісєєв, Оля Іванчук, Арсен Колодко, Юлія Лехів, Ліна Лисак, Лілія Лупул, Христина Лозинська, Юлія Любімова, Наталка Мосієнко, Василь Оласюк, Софія Панчишин, Ольга Пильник. Олександра Продиус, Олена Стецик, Мар’яна Франт, Марія Янко, Христина Ярема.

На виставці "Рівняння з багатьма несподіванками, або З чого починається жінка..." можна буде побачити жіночі торбинки - моделі, спроектовані та виготовлені в дизайн-студії "ЛіТар" за авторськими ескізами львівських дизайнерів. Родзинка виставки - ексклюзивні колекційні сумочки, створені дизайнером одягу Оксаною Караванською та втілені в життя у професійній дизайн-студії "ЛіТар".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук