У Львові ремонтують 20 доріг та тротуарів

Робота над покращенням тротуарів та дорожнього покриття триває в усіх районах Львова.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

У районних адміністраціях інформують, що особлива увага приділяється інфраструктурі та потребам людей з обмеженими можливостям. Триває робота над зниженням пандусів і бордюрів на пішохідних переходах. Зараз роботи тривають на близько 20 об’єктах. 

У Галицькому районі проводять ремонт доріг та тротуарів на вул. Самчука та вул. Куліша.

У Залізничному районі вже закінчують ремонт вул. Вагонної від вул. Яворницького до вул. Сигнальної. Загальна площа ремонтної роботи становить 670 м. кв. та має приблизну вартість 148 тис. грн. Також триває ремонт вул. Любінської від зупинки громадського транспорту до будинку 156. Загальна площа ремонтних робіт сягає 572 м. кв. та має приблизну вартість 168 тис. грн.

В Личаківському районі роблять ремонт доріг та тротуарів на вул. Кричевського, тротуари - на вул. Личаківській та на вул. Шафарика. 

У Сихівському районі триває підготовка тротуарів до ремонту на вул. Буйка та роблять хідники на вул. Білоцерківській. Також йде робота щодо пониження пандусів для людей з обмеженими можливостям. Ведеться робота над дорожнім покриттям на вул. Зеленій та починається робота над розворотним кільцем біля лікарні №8. 

У Франківському районі тривають роботи на вул. Володимира Великого, 69, 71. Налагоджена активна співпраця районної адміністрації та мешканців: на вул. Гординських кладуть плитку, яку купували мешканці за своїм бажанням. Також адміністрація вже закупила матеріали для ремонту тротуару на вул. Науковій. На ремонті наполягали мешканці. 

У Шевченківському районі тривають ремонті роботи на вул. Грінченка, 4 та вул. Мазепи, 12 та 15. Також ведуться роботи зі зниження тротуарів на пішохідних переходах. Володимир Шульга, начальник відділу комунального господарства районної адміністрації наголосив, що усі роботи зі зниження тротуарів в районі планують закінчити до 1 вересня.
 
Найближчим часом будуть проводити ремонтні роботи на площі 700-річчя Львова, вул. Митрополита Андрея, частині вул. Зеленої, вул. Широкій, вул. Петлюри, вул. Роксоляни (між дитячим садочком та школою), вул. Кульчицького, вул. Б. Хмельницького, вул. Білоцерківській, транспортне кільце вул. Зеленої та вул. Дж. Вашингтона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук