У Львові розпочали демонтаж літніх майданчиків

26 жовтня 201111791

У Львові розпочався процес демонтажу літніх майданчиків, які є сезонними об’єктами і функціонують з 1 квітня до 1 листопада.

«За літніми майданчиками ми наглядаємо постійно, протягом цілого року. Зокрема перевіряємо відповідність літніх майданчиків проектно-дозвільній документації, стежимо за тим, аби вони мали належний вигляд і були чисто прибраними, виявляємо самовільно встановлені майданчики. Наразі наші інженери відслідковують уже розпочатий сезонний демонтаж відкритих літніх майданчиків і стежать за проходженням цього процесу», - розповів начальник відділу нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» Марина Кустова.

Якщо суб’єкти підприємницької діяльності не демонтують свої відкриті літні майданчики до 1 листопада, то ці об’єкти підлягатимуть примусовому демонтажу, здійсненому районними адміністраціями міста із відшкодуванням власниками витрат на демонтаж. Крім того, правопорушників притягуватимуть до адміністративної відповідальності із накладенням штрафних санкцій у розмірі від 850 до 1700 грн, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Довідка: Відкритий літній майданчик – стаціонарний або тимчасовий пункт ресторанного господарства, який розташовується біля стаціонарного закладу (ресторану, бару, кафе, їдальні) або без прив’язки до нього у теплий період року з 1 квітня по 1 листопада і не має закритого приміщення для тимчасового перебування людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Фацет з гальорки 26 жовтня 2011, 12:35

  Йой ! Мені то нагадало старий анекдот: Вуйко ! Москалі у космос полетіли ! Що всі ? Та ні - єден...Так і ті літні майданчики приберуть один, а наставлять десять ! Всім львів"янам відомо, що більша половина з них працює незаконно, заважає мешканцям прилеглих будинків, особливо в старому місті. Але всі вони справно платять відкати нашій владі і правоохоронцям. Єдиний спосіб боротьби з цим "бєспрєдєлом" від влади - писати письмові скарги та дзвонити 102...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук