У Львові розпочався форум інноваційної освіти INED

Освітян з усієї України навчають інноваційних підходів до роботи в сучасній школі

СуспільствоАндрій Дрозда, 24 листопада 20183860
У Львові розпочався форум інноваційної освіти INED

У п'ятницю, 23 листопада, у Львові розпочалася одна з наймасштабніших освітніх подій осені — Форум інноваційної освіти INED. Близько 250 освітян, менеджерів освітніх і соціальних проектів, батьків та учнів зібралося у Центрі Шептицького. Учасників форуму привітав міський голова Львова Андрій Садовий. Він акцентував на потребі підтримувати вчителів у їхній роботі.

«Ніхто не знає, яким буде світ через кількароків. Ми повинні навчити дітей бути готовими до змін, розвивати в них дух креативності. На освіту не варто шкодувати коштів. Близько 25% відсотків бюджету держави має йти саме на розвиток освіти і науки», — заявив Андрій Садовий.

Мер Львова розповів про міські ініціативи й фінансові програми підтримки освіти . Зокрема, про закупівлю мультибордів для львівських шкіл, премії по 10 тис. грн для найкращих учнів міста, а також про премії по 25 тис. грн для найкращих вчителів року.

Усі фото ЛМР

Програма Форуму INED 2018 охоплює комплекс семінарів, воркшопів, дискусій та інтерактивів, що орієнтовані на вчителів, адміністраторів шкіл, батьків, школярів і всіх небайдужих до питання осучаснення сфери освіти.

Захід має практичне спрямування і покликаний допомогти освітянам дізнатись більше про виклики та можливості розвитку інклюзивної освіти в Україні, новітні підходи до управління, інноваційні методики та технології тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук