У Львові розшукують відомого польського історика

У Львові розшукують відомого польського історика
фото Facebook
Роберт Кувалек був одягнутий у сині довгі джинси та сорочу з короткими рукавами (фото зліва)

У Львові зник громадянин Польщі Роберт Кувалек Він не повернувся до номеру свого готелю, а його мобільний вимкнений. Контакту з ним немає вже з четверга.

Як повідомила Gazeta Wyborcza, Роберт Кувалек вже багато років їздить до Львова як гід і орієнтується дуже добре. Минулого тижня він приїхав до міста із групою німецьких туристів, однак після проведеної екскурсії до готелю не повернувся.

«Він подзвонив мені в четвер близько 21.00, сказав, що закінчив огляд визначних пам'яток, зробив закупи і повертається в готель. Група тоді мала вільний час. На жаль, в готелі він не з'явився, там залишився його багаж. У п’ятницю туристи повідомили про зникнення в міліцію і поїхали. Про цю справу також повідомило польське консульство у Львові», - заявила дружина історика Ганна Кувалек.

В суботу вона повідомила поліцію у Любліні про зникнення чоловіка. Вже встановлено, що Роберт Кувалек не перетинав українсько-польського кордону.

Тим часом у прес-центрі Рава-Руської міської ради поширили заклик з проханням допомогти у пошуках зниклого історика.

«У Львові безвісти пропав громадянин Польщі Роберт Кувалек. Йому 47 років, ріст 165 см, вага 100 кг. Останній раз його бачили на площі Ринок, 5 червня о 22:00. В той же час він говорив по телефону з дружиною і казав, що втомлений й повертається до готелю (Leo City Hotel). З того часу зв’язок з ним було втрачено», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Колеги Роберта, які були з ним у Львові повідомили, що він був одягнутий у сині довгі джинси та сорочу з короткими рукавами.

Усіх, хто має інформацію про місцеперебування Роберта Кувалека просять повідомляти до Генерального Консульства республіки Польща у Львові (+380 32 295 79 90).

Довідка.

Роберт Кувалек є співробітником дослідного відділу Державного музею в Майданеку, що коло Любліна (республіка Польща), видатний історик Голокосту, автор книги "Табір смерті в Белжеці" - першої монографії про табір в Белжеці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук