<

У Львові стартувала «Школа першої психологічної допомоги»

СуспільствоЛілія Матвіїв, 5 листопада 20143240
У Львові стартувала «Школа першої психологічної допомоги»

У середу, 5 листопада, у Львові почала діяти «Школа першої психологічної допомоги». Тут навчатимуть спеціалістів з базовою психологічною освітою працювати з людьми, які пережили гостру стресову реакцію, розповіла керівник проекту Марта Пивоваренко.

«П’ять тренерів з Єльського та Стенфордського університетів упродовж півтора місяців навчатимуть українців психологічних методик і вправ, щоб запобігти наслідкам гострого стресу,» - розповіла вона.

За її словами, у Львові виявили бажання вчитися 189 мешканців. Серед них - психіатри, психологи, соціальні працівники, священики, волонтери, які допомагають АТО, а також студенти-психологи. Їм проведуть лекції на 12 тем. Матеріали для них були сформовані завдяки співпраці з експертом у питаннях надання психологічної допомоги Джоан Кук. Усі тренінги і майстер-класи будуть безкоштовними.

Заняття проходитимуть двічі на тиждень з 19 до 22 години в антикафе «CoMMuna» на вул. Галицькій.

«Якщо людина після навчання погодиться працювати на волонтерських засадах щонайменше по дві години на тиждень в реабілітаційних центрах, в зонах ротації військ та АТО – це дуже добре», – додала Марта Пивоваренко.

«Школа першої психологічної допомоги» працюватиме за підтримки фахівців зі США та Українського католицького університету. Окрім Львова, проект стартував у десяти містах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук