У Львові стартував капітальний ремонт дороги до Голосківського кладовища

Загальна вартість робіт перевищує 93 млн грн

Головні новини Львова 05.08Юлія Лавришин, 5 серпня, 15:41 2711 1

У Львові стартував капітальний ремонт вул. Миколайчука – від вул. Пилипа Орлика до в'їзду на Голосківський цвинтар. Йдеться про реконструкцію інженерних мереж, облаштування нового дорожнього покриття та прокладання тролейбусної лінії. Про початок рекострукції 5 серпня повідомила прес-служба Львівської міської ради.

На цей рік на роботи передбачено 10 млн грн: 7 млн грн з бюджету розвитку і 3 млн грн з Громадського бюджету. Загалом же вартість проекту – понад 93 млн грн.

«До кінця наступного року має бути якісно зроблена дорога, всі мережі, комунікації. Загальна довжина — 1 км 600 м, кошторисна вартість 93 млн грн. Сьогодні підрядник отримав задачу мені подати щоденний графік виконання робіт, щоб я бачив скільки техніки, скільки людей, щоби максимально стиснути термін виконання роботи. Тому що ця дорога потрібна на вчора, це дорога на цвинтар. Я зацікавлений, щоб все було зроблено добре, швидко і якісно. Підрядники знають, що мають робити як для себе», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Усі фото прес-служби Львівської міськради

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, проект реконструкції вул. Миколайчука на ділянці від вул. Пилипа Орлика до в'їзду на Голосківський цвинтар, розроблено у 2017 році. Кошторисна вартість об’єкта — 93,2 млн грн.

Роботи виконує ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління № 1». На час ремонтних робіт перекрито рух транспорту вулицею Миколайчука на ділянці між будинками №15а та №30.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук