У Львові стартував турнір зі стрільби з лука «Золота осінь-2012»

Володимир Балита, 11 вересня 201217981
У Львові стартував турнір зі стрільби з лука «Золота осінь-2012»

У Львові на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» 9-15 вересня відбуватимуться Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь - 2012».

Фінальна частина турніру відбудеться у центральній частині Львова - біля Бернардинської стіни на площі Митній. Сьогодні відбулося відкриття цих змагань, де участь взяли також міський голова Львова Андрій Садовий та начальник управління молоді, сім’ї та спорту міста Наталка Федорович.

«Мені дуже приємно, що такий прекрасний вид спорту об’єднає стільки добрих людей. Для мене велика честь, що сьогодні так багато людей приїхало до Львова перемагати і насолоджуватися нашим прекрасним містом, яке є одне з найкращих у нашій державі. Я бажаю всім вам перемог, щоби ви в своєму житті сьогоднішню перемогу, мали як старт до наступних вершин», - сказав мер Львова Андрій Садовий.

Окрім цього, мер сказав, що місто цього року заклало 116 тисяч грн на цей турнір.

«Усі, хто підніметься на п’єдестал  у своїх категоріях, отримають перше місце, - отримають премію 1 тис. грн. Це є 16 номінацій, відповідно, 16 спортсменів отримають преміальні кошти.

І головне сьогодні якісно продумати організацію наступного ювілейного чемпіонату. Він буде вже 50-м. Враховуючи, що Львів має особливий статус, оскільки саме тут, в Ратуші, була заснована Світова федерація стрільби з луку, нам дуже важливо на рівні відзначити цей ювілейний турнір», - наголосив Андрій Садовий. 

Нагадаємо, Львів для стрільби з лука є історичним містом, саме тут у 1931 році було створено Міжнародну федерацію стрільби з лука (FITA). Саме у Львові відбувся і перший чемпіонат світу, саме у Львові народилася, мешкає, вчиться, працює найбільша кількість лучників України, чиї імена назавжди залишилися в історії цього виду спорту, як чемпіонів та рекордсменів світу та Європи ще з часів, коли стрільба з лука робила перші кроки на світовій арені.

Цьогоріч міжнародні змагання «Золота осінь 2012» також матимуть певну родзинку в організації та проведенні фінальних змагань, що знову відбудуться в центральній частині Львова (біля Бернардинської стіни на площі Митній) 15 вересня, де вперше глядачам будуть представлені всі види змагань в олімпійській стрільбі з лука,  а саме:

-           особисті півфінали та фінали (чоловіки, жінки) ;

-           командні змагання серед змішаних команд (чоловік + жінка) – фінал;

-           командні змагання серед чоловіків та жінок  - фінал.

Цей турнір є основним рейтинговим змаганням лучного сезону України 2012 року.    Важливою метою цих змагань є прагнення Львівщини до включення Міжнародного турніру «Золота осінь» до світового рейтингу, що значно розширить географію учасників та підвищить статус змагань.

Організаційний комітет: Державна служба молоді та спорту України,  Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Федерація стрільби з лука України, Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Львівська обласна федерація стрільби з лука, обласна організація ФСТ «Динамо».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук