У Львові стартує програма розвитку шкіл

СуспільствоОльга Гринько, 9 березня 20174230

Центр інноваційної освіти «Про.Світ» розпочинає відбір львівських шкіл до участі в проекті «Школа 3.0». Проект розрахований на півтора року. Перші результати роботи шкіл та проекту будуть представлені в листопаді на Освітньому форумі у Львові. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

В рамках відбору відбудеться серія зустрічей із директорами львівських шкіл. Перша запланована вже на 16 березня.

Організатори розкажуть, як ефективно працювати із колективом, налагоджувати довготривале партнерство із батьками та випускниками школи. Також директори шкіл дізнаються, як можна розвивати школи без державної підтримки.

«Сучасна школа зіштовхується з численними викликами – це і брак ефективних рішень, і обмежені фінансові ресурси, і відсутність управлінської свободи. «Школа 3.0» – це виняткова можливість для директорів та вчителів трансформувати шкільне середовище, позбутись усталених моделей і створити новий простір колаборації, обміну ідеями та співпраці дітей, батьків та вчителів. Через півтора року ми матимемо три історії успіху з розвитку шкіл і ефективні рішення, які можна поширювати на інші школи міста, а згодом – на цілу Україну», – кажуть ініціатори проекту.

До участі в проекті буде відібрано лише 3 львівські школи. Щоб потрапити на проект, директорові та щонайменше 4 вчителям необхідно до 17 березня заповнити аплікаційну форму, що є першим етапом відбору. Другий етап передбачає зустріч із директорами та візити-знайомства у школи, команди яких найкраще впорались із заповненням заявки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук