У Львові створили оперативний штаб для врегулювання ситуації з вивезенням сміття

У Львові створили оперативний штаб для врегулювання ситуації з вивезенням сміття
На сьогодні орієнтовно 20% контейнерних майданчиків по місту є переповнені

У Львові створено оперативний штаб щодо врегулювання ситуації з вивезенням твердих побутових відходів. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, ситуація складна. Двоє з перевізників не мають куди вивозити сміття. Загалом на сьогодні орієнтовно 20% контейнерних майданчиків по місту є переповнені.

«Є проблема, бо фізично нема куди вивозити сміття. Щойно мене поінформували, що одну машину з нашим сміттям знов зупинили у Житомирській області, без жодних пояснень. Непроста ситуація. Сьогодні працює оперативний штаб. Дві фірми, які вивозять сміття, не справляються зі своєю роботою. Чотири компанії стараються, вивозять», – цитує Андрія Садового прес-служба Львівської міськради.

Відтак міський голова нагадав, що наприкінці січня закінчується термін подачі заявок щодо перевезень на цей рік. Всі, хто має бажання брати участь у цьому конкурсі, можуть зголошуватися.

«Ми готові запрошувати тих, хто буде надавати кращі послуги. Ми побачили якість роботи компанії, яка виграла право надавати послуги в центральній частині міста, де завезені сучасні контейнерні майданчики. В мене нема зауважень до цієї компанії, вони щодня якісно вивозять», – зазначив мер Львова.

«Ситуація складна, але рішення ми будемо приймати спільно громадою. Коли за поданням прокуратури суд приймає рішення заборонити використовувати Грибовицький полігон, а інших полігонів, на жаль, нема, які готові би були з нами працювати, а ті, що є, знаходяться під постійним тиском, – це надзвичайна ситуація… Ми знаходимось у періоді переднадзвичайної ситуації в місті», – додав Андрій Садовий.

За словами міського голови, станом на зараз понад 20% майданчиків для сміття в місті переповнені. «Будемо робити все можливе, щоб ситуацію виправляти», – запевнив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук