У Львові створюють всеукраїнський громадський рух патріотичних сил

20 листопада 201210012
Володимир Парубій

Для боротьби із чинним українським режимом у Львові ініціюють створення Всеукраїнського громадського руху національно-політичних сил. Про це 20 листопада під час прес-конференції повідомив співкоординатор Форуму громадських організацій України Володимир Парубій.

Володимир Парубій нагадав, що ще навесні у Львові провели Форум громадських організацій і закликали політичні сили об’єднатися і піти на вибори спільним фронтом – що посприяло створенню Об’єднаної опозиції.

«Сама виборча кампанія показала, що цього недостатньо. Для того, щоб ми могли зламати існуючу систему влади, цей режим, потрібне банальне об’єднання наших сил», - заявив він.

Відтак, за словами Володимира Парубія, громадські організації підготували звернення до національно-патріотичних сил з пропозицією створювати щось подібне до руху початку 90-х.

Своєю чергою професор, член президії Конгресу української інтелігенції Львівщини Любомир Сеник наголосив, що Україна перебуває у глибокій політичній і моральній кризі, і консолідація для українців є надзавданням, адже лише сконсолідоване суспільство здатне на масові акції.

На завершення прес-конференції Володимир Парубій зазначив, що до такого руху хочуть залучити нових народних депутатів, тому відповідний форум намагатимуться провести ще до кінця цього року або у Львові, або в Києві. Також він висловив сподівання, що вдасться поставити питання про імпічмент президента до 2015 року.

Зазначимо, що участь у прес-конференції взяв голова виборчого штабу Об’єднаної опозиції у Львівській області Степан Кубів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук