У Львові суд вирішив, що ЛОДА має працювати на вул. Винниченка

Оксана Панчишин, 5 лютого 2014, 12:14 1312 2

Представники виконавчої служби сьогодні, 5 лютого, прийшли в управління майном спільної власності Львівської облради, аби забезпечити виконання судової ухвали про те, щоб Львівська ОДА могла працювати на вул. Винниченка, 18.

Близько 11:00 у приміщення управління прийшла представниця виконавчої служби з Києва, щоб ознайомити начальника управління Микола Бандру із змістом судової ухвали, однак начальника на місці не було, оскільки він нібито перебуває на лікарняному.

Своєю чергою, представниця виконавчої служби відмовилася спілкуватися із журналістами і давати будь-які коментарі або навіть зачитати текст судового рішення.

Натомість начальник юридичного відділу ЛОДА Віктор Кусий зазначив, що ЛОДА звернулася до Господарського суду Львівської області щодо спонукання Львівської облради до укладення договору про оренду із Львівською ОДА. Він наголосив, оскільки облдержадміністрація належно виконувала всі зобов’язання, то має переважне право на укладення договору, а про розірвання договору за три місяці наперед облрада не повідомила.

Відтак Господарський суд, за словами чиновника, 3 лютого вирішив, що управління майном спільної власності має вжити заходів, аби забезпечити Львівській ОДА можливість працювати на вул. Винниченка, 18, і не допустити надання цих приміщень іншому користувачеві.

Після цього судовий виконавець пішла на вул. Винниченка, 18, до голови облради Петра Колодія, щоб вручити йому судове рішення. Однак Петро Колодій сказав, що вручати треба не йому, а начальникові управління майном спільної власності, який, за його інформацією, перебуває не на лікарняному, а на об’єктах і скоро з’явиться в управлінні. Отож судовий виконавець чекає у приміщенні управління на Миколу Бандру.

Врешті в приймальні Петра Колодія представниця виконавчої служби таки зачитала Миколі Бандрі судове рішення у присутності журналістів. Окрім, зазначеного вище в ухвалі Господарського суду Львівської області, йдеться про те, що управління майном спільної власності не має допускати перешкоджання роботі Львівській ОДА на Винниченка, 18.

Згодом Микола Бандра у коментарі для журналістів зазначив, що питання допуску чи недопуску працівників ОДА до роботи на вул. Винниченка не належить до компетенції його управління, а лише до компетенції охорони. Водночас він запевнив, що кабінети працівників ОДА опломбовані управлінням виключно задля збереження майна. Окрім того, чиновник висловив намір скерувати ухвалу Господарського суду до своєї юридичної служби, аби вона виробила подальший алгоритм дій. На запитання, чи управління подаватиме апеляцію, якщо суд таки вирішить спонукати управління до укладення нового договору з ОДА, Микола Бандра не був готовий відповісти.

Нагадаємо, 17 грудня Львівська обласна рада проголосувала за розірвання договору з ЛОДА щодо оренди будинку на вул. Винниченка,18, у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук