У Львові та Жовкві відбудеться кінофестиваль «Кіномаршрут»

КультураОрися Шиян, 4 жовтня 20184330
У Львові та Жовкві відбудеться кінофестиваль «Кіномаршрут»

4-6 жовтня на Львівщині триває IV міжнародний кіно-медіафестиваль для молоді «Кіномаршрут». Окремі події відбуваються у Львові, далі фест продовжиться у Жовкві.

«Кіномаршрут/Cinemaway» є творчою частиною фестивалю сценарної майстерності «Кіноскрипт». Впродовж чотирьох днів відбуватимуться кінопокази, кіномайстерні, творчі зустрічі та вечірка.

Щорічний кінофестиваль є творчою платформою для обміну досвідом між кінофахівцями та дебютантами кіномистецтва, вдосконалення майстерності та співпраці у сфері сучасного кіномистецтва та кіноіндустрії. Метою фестивалю є розвиток кіноосвіти та національної кіношколи, поширення набутків сучасного українського кіномистецтва в західному регіоні.

Цього року «Cinemaway LAB» складається з п'яти майстерень:

- кіномайстерня;

- майстерня субтитрування фільмів;

- майстерня анімації;

- майстерня проектів;

- лабораторія сценаріїв.

Зокрема, 4 жовтня, у мистецькій галереї «Фарбований лис», що на вул. Жовківській у Львові, відбудуться покази анімації, лекція.

16:00 – 17:00 – анімаційні дебюти

17:00 – 18:00 – лекція Єлизавети Ніщук «Креатив та психологічні аспекти в просуванні мистецького твору»

18:00 – 19:00 – французькі анімаційні школи

18:15 – 20:00 – показ експериментальної програми

20:00 – 22:00 – молодіжний формат 18+

Далі робота «Кіномаршруту» продовжиться у Жовкві.

5 жовтня у виставковій залі Жовківського замку відкриють виставку робіт Арт-резиденції. О 14:00 - церемонія відкриття фестивалю.

У замку запланована також кіномайстерня:

15:00 - 16:00 ‒ відкритий майстер-клас з акторської майстерності «Що робити актору, якщо у персонажа мало тексту» (тренер Петро Зузяк, актор)

16:00 -18:00 — акторська майстерність для учасників (тренер Петро Зузяк, актор)

17:00 – 18:00 - відкритий майстер-клас з режисури монтажу «Роль монтажу у створенні відеоконтенту» (член журі, продюсер, режисер монтажу Микола Короткий)

19:00 – 20:30 – відкритий майстер-клас з кінорежисури «Режисерський розбір сценарію, підготовка до зйомки» (Олег Бобало, член журі, кінорежисер).

6 жовтня у Жовківському замку проведуть майстер-клас з операторської майстерності з Юрієм Гармашем та створення документального кіно.

Директорка фестивалю ‒ Олеся Новосад, співзасновниця фестивалю сценарної майстерності «Кіноскрипт» (Київ) та засновниця дитячо-юнацької студії КіТ «На долоні» у Львові.

Зареєструватися на фестиваль можна тут. Детальна програма - на сторінці Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук