У Львові таксі подорожчає на 10-25%

Головні Новини за 14 листопадаВікторія Іваскевич, 14 листопада 2014, 18:51 967 0

Частина перевізників вже підняли тарифи. Інші, принаймні ті, які працюють легально, візьмуться підвищення за ціни вже найближчим часом. Орієнтовно тариф може зрости на 50-70 коп./км. Про це журналістам розповів голова Асоціації Вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський.

"Якщо в одних донедавна був тариф 4 грн, то зараз вони працюють по 4,7 грн за кілометр. Дешевші, ті в яких був тариф 3,5 грн, можливо, піднімуть його до 4 грн", – каже Корчинський. Таксисти, натомість, не зізнаються, що ціни зміняться. Кажуть, вперше чують про підняття тарифів. Однак скаржаться: їздити стало не вигідно. 

"Бензин дорогий, паливо дороге, солярка також дорога. Самі бачите, які в нас дороги. Навіть масло поміняти. Обслуговування, забезпечення - дуже дороге", – нарікає таксист пан Ігор. Багато перевізників поки бояться піднімати ціни, бо не хочуть втратити клієнта. Втім, в профспілковій організації впевнені: якщо одні компанії підвищили тариф, підвищать і інші. 

"Водії працюють на власних автомобілях. Звичайно, що вони будуть шукати, де вигідніше. І якщо на іншій фірми тариф є вищий і цей тариф буде підходити, водій перейде на іншу фірму. І, відповідно, ця фірма, яка має низький тариф буде втрачати водія", – пояснює Андрій Корчинський.   

А плинність кадрів серед кермувальників дуже висока. Адже, працювати в таксі, кажуть в асоціації, все менш вигідно. В середньому, водії працюють за 1500-2500 грн на місяць. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук