У Львові трьох малюків із дитбудинку забрали у прийомну сім'ю

СуспільствоІрина Ващишин, 20 серпня 20146550

Двоє братиків і сестричка тепер знову будуть разом. Діти були у різних дитячих установах Львова. Їхніх маму і тата два роки тому позбавили батьківських прав за те, що зовсім не піклувались про малюків. А зараз їх забрали у будинок сімейного типу. У ньому вже є семеро прийомних дітей різного віку. Тепер разом із новенькими їх буде десятеро. 

Вихователь будинку сімейного типу пані Катерина із Володею, Марічкою та Сашком познайомилась на початку літа. Вона постійно навідувала дітей, аби вони до неї звикли.

4-річний Володя перебував у львівському Будинку дитини. «Дуже хороший хлопчик. Такий комунікабельний, повністю пристосований до життя. Сам себе обслуговує. Дуже гарно іде на контакт з дітками. От він повертався з прогулянки і увесь час повторював, що на нього чекає мама і він піде додому», - розповіла вихователь будинку дитини Віта Брегей. 

Одразу з Будинку дитини прийомна мама Катерина разом із Володею поїхала за старшими дітьми до інтернату на вулиці Таджицькій. Там забрала сестричку Володі – 7-річну Марічку і братика – 6-річного Сашка.

«Звичайно, вони говорили і про третього братика, хоча його в нас не було. Але вони хотіли б разом бути, вони взагалі любляться дуже, вони в групі завжди трималися вдвох і захищали одне одного», - зазначила вчитель дитячого будинку Надія Кадиляк.

Пані Катерину прийомні діти самі одразу почали називати мамою. Хоча, згідно із законом, їх ще можуть усиновити. «Саме ці троє малолітніх дітей підлягають усиновленню. Діти є поставлені на регіональний облік і будь-які громадяни України, які перебувають на обліку кандидатів на всиновлення, можуть звертатись в Личаківський відділ у справах дітей - не зважаючи на те, що на сьогодні діти є влаштовані в дитячий будинок сімейного типу», - наголосила начальник служби у справах дітей Личаківського району Олександра Лотоцька.

Прийомна мама і вихователь будинку сімейного типу пані Катерина раніше працювала у дитячому будинку. Прийомну сім'ю із перших трьох дітей створила у Тернопольській області. Однак згодом на запрошення міської влади Львова переїхала і тепер тут у неї будинок сімейного типу із десяти дітей. Найстаршим дітям по 18 і 17 років, наймолодшому – чотири. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук