У Львові цьогоріч встановили межі двох парків

13 липня 20093420

Затвердження меж парків - один із основних заходів, що вбереже землі зелених зон від самовільного захоплення та недобросовісних користувачів. З 2001 року затверджено межі 19 парків Львова. Цього року межі отримали парки "Бондарівка" та "Кортумова гора". Про це 13 липня на брифінгу повідомив заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Ігор Гуменчук.

"25 травня Львівська міська рада затвердили межі парку "Кортумова гора". Ухвалою чітко затверджено межі земельної ділянки парку - понад 63 га, окреслені природними і штучними лініями. У межах парку є об’єкти, які тут існують ще з радянських часів: це колишня територія промзони, де є приватизоване майно. Це об’єкт існуватиме у межах парку, але матиме обмеження. Що дає встановлення меж парку? Ми зможемо його привести до належного вигляду, поставимо ігровий майданчик. Балансоутримувачем парків є ЛКП "Зелений Львів", - зазначив Ігор Гуменчук.

За його словами, за останні роки поменшало захоплень паркової землі.

На 2009 рік заплановано затвердити межі озера "Левандівське", лісопарків "Погулянка" та "Білогорща", парків "Замарстинівський" і "Горіховий гай".

Ухвали для затвердження меж парків міста Львова визначають орієнтовні площі, які займають об’єкти природно-заповідного фонду, а у процесі виготовлення технічної документації та погодження меж зі суміжними землекористувачами можна визначити чітку площу землеволодіння.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук