У Львові в межах «Фройдівських читань» відбудеться лекція психотерапевта з Відня

Лекцію «Україна через призму психоаналітичного розуміння» прочитає Вольфганг Мартін Рот

«Фройдівські читання» відбуваються у Львові з 2017 року

У Львові проведуть «фройдівську» лекцію на тему: «Україна через призму психоаналітичного розуміння». Товариство Зиґмунда Фройда (Відень, Австрія) постійно проводить події в межах відзначення річниці з дня народження Фройда у різних містах світу, але передусім у Відні. У 2017 році це товариство надало ексклюзивне право Львівському психоаналітичному інституту ментального здоров’я проводити «Фройдівські читання» у Львові. За цей час було організовано та проведено три такі лекції. Цього разу у Львові лекція відбудеться у четвер, 26 вересня, о 19:00 у Будинку Вчених, що на вул. Листопадового Чину, 6. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Започаткування Фройдівських лекцій для відзначення річниць із дня смерті Зигмунда Фройда —потужний внесок, яким ми пишаємось та хотіли би розвивати у майбутньому. Адже з ХVIII століття Львів був справжньою «кузнею кадрів» європейського масштабу в різних наукових галузях, у тому числі — в психоаналізі, психотерапії, філософії. Зі Львова та Галичини походить чимало видатних психоаналітиків зі світовим іменем: Вільгельм Штекель, Макс Шур, Отто Ранк, Вільгельм Райх, Зігфрід Бернфельд, Хелен Дойч, Дінора Пайнз, Мелані Кляйн та багато інших. І найважливіше: родина Зиґмунда Фройда родом із наших країв — Тисмениці, Бродів та Бучача. Відтак вшанування пам’яті Зиґмунда Фройда у Львові є важливим внеском до утвердження європейської інтелектуальної ідентичності українського суспільства», — зазначають організатори.

Лекцію «Україна через призму психоаналітичного розуміння» прочитає Вольфганг Мартін Рот (Wolfgang Martin Roth) — психоаналітичний психотерапевт із Відня, аналітик навчальних груп у Німеччині, Австрії та Україні (Трускавецький проект з психотерапії), засновник австрійського щорічника групового аналізу.

Більше інформації про подію можна знайти на сторінці у Facebook за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук