У Львові вчетверте відбудеться міжнародний екофорум «Вода та Енергія»

У Львові вчетверте відбудеться міжнародний екофорум «Вода та Енергія»
У Львові на міжнародному екофорумі «Вода та Енергія» обговорюватимуть інноваційні проекти у сфері водопостачання, виробництва енергії та поводження зі сміттям

У Львові 13-14 вересня проходитиме IV міжнародний екофорум «Вода та Енергія», під час якого українські та закордонні експерти говоритимуть про реформи в екологічному законодавстві, європейський досвід реорганізації ринку комунальних послуг, інвестиції в проекти модернізації інфраструктури, використання відходів як вторинної сировини, енергоощадні та екологічні проекти в Україні.

Заплановані виступи заступників міністрів Мінприроди та Мінрегіонбуду Миколи Кузьо та Едуарда Кругляка, заступниці голови комітету з питань будівництва, містобудування і ЖКГ Верховної Ради Альони Бабак, президента Нацфонду охорони довкілля та водного господарства Польщі Казімежа Куйди, головного спеціаліста з охорони довкілля ЄБРР Станіслава Супруненка, координатора інноваційної мережі Greencubator Романа Зінченка, представниці Zero Waste Lviv Ірини Миронової, повідомили організатори екофоруму.

13-14 вересня на «Арені Львів» відбуватиметься IV міжнародний екофорум «Вода та Енергія»

У перший день роботи форуму відбудеться публічна дискусія «Угода про асоціацію з ЄС – основний рушій у сфері екологічної політики і права», під час якого обговорюватимуть потребу гармонізації українських стандартів у будівництві, промисловості, комунальному господарстві із європейськими.

Запланована також презентація інвестиційних програм, які мають саприяти покращенню стану довкілля. Зокрема, презентуватимуть «Проект розвитку інфраструктури» Мінрегіонбуду, який передбачає інвестиції у 300 млн дол. в 11 українських містах для трансформацій у сфері водопостачання та поводженні з ТПВ. Також презентуватимуть екологічні проекти, які реалізуються у межах програми транскордонного співробітництва Польща-Україна-Білорусь, можливості розвитку співпраці із Національним фонду охорони довкілля Польщі, ініціативи Мінприроди.

Паралельно 13 вересня відбуватиметься дискусійний потік, присвячений сучасним технологіям очищення питної та стічних вод. Будуть представлені європейські практики знезараження питної води без застосування рідкого хлору, напрацювання українських компаній та науковців. Запланований ознайомчий візит на станцію виробництва гіпохлориту натрію «Львівводоканалу».

У другий день роботи форуму учасники дискутуватимуть про потребу розвивати різноманітні екологічні практики у містах як невід’ємну складову успішної стратегії розвитку. Зокрема, за участі представників ЄБРР, влади Львова та області обговорюватимуть можливості залучення інвестицій за допомогою Green City Action Plan, коли міста свідомо і послідовно щороку зменшують кількість відходів.

Також обговорюватимуть національну стратегію поводження з відходами в Україні, успішні приклади розвитку екоурбанізму в українських містах, просвітницькі ініціативи, які спільно реалізує місцева влада, громадські активісти для підвищенні поінформованості населення стосовно раціонального поводження з відходами.

У межах форуму триватиме виставка інноваційних технологій «Water Pro», у якій залучені підприємства та компанії-виробники європейського обладнання та технологій для очищення природних і стічних вод, переробки та сортування відходів з Німеччини, Данії, Норвегії, Литви, Словенії, Італії, Чехії, Польщі.

Участь в екофорумі є безкоштовною, за умови попередньої реєстрації. Акредитація ЗМІ триватиме до 10 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук