У Львові вчили оборонятися від нападників в ускладнених умовах

Головні новини Львова 04.11Марічка Кулачковська, 4 грудня 2018, 14:42 870 1

У Львові відбувся відкритий стрес-тренінг від Юрія Кімбірського та Андрія Яворського. На якому учасників вчили мобілізувати свої сили і не розгубитися у надзвичайній ситуації.

Учасники тренувалися за авторською системою Юрія Кімбірського. Відпрацьовували прийоми самооборони не у тепличних, а у максимально наближених до реальності обставинах. Інструктор наголошує: «Можна 3 роки займатися, але не отримати болючого удару і забути всю техніку. Ми даємо захисне спорядження, але люди все одно відчувають удари. І, відповідно, розуміють, що може їх спіткати, для чого треба тренуватися».

В основі цієї системи простота, надійність, непомітність і швидкість. Аби підготувати людей до екстремальних ситуацій, їх навантажують фізично і психологічно.

Починають із простіших вправ. Наприклад, треба 30 секунд ухилятися від ударів палицею, які наносять по голові та корпусу. Або із заплющеними очима уникати атак супротивника.

Учасник стрес-тренінгу Олександр Ніконенко розповідає: «Я займаюся і треную айкідо йосінкан, але сюди приїхав, щоб розширити свої горизонти. Тому що більшість сучасних бойових мистецтв потрошку втрачають свою прикладну складову. А тут ми якраз набираємося досвіду, заповнюємо ті пробіли, яких не вистачає. Збираємо пазли для цілісної картини».

Далі інструктори пропонують відточувати навики у ситуації, коли нападають одразу кілька зловмисників. Тож ви повинні одночасно відпрацьовувати удари на лапах і чинити опір.

Учасниця Юлія Гаврих зазначає: «Я хочу бути впевнена, що зможу себе захистити на вулиці. Зараз зима, раніше темніє, з роботи повертаєшся в темряві, різні бувають ситуації. Краще бути впевненою в собі, ніж очікувати допомоги зі сторони».

Одна із найцікавіших частин тренування у темряві. Учасник має бити манекен, а в цей час його відтягують кілька суперників. Усе відбувається під надокучливе блимання ліхтариків, якими світять в обличчя. Аби ще більше дошкулити людині. Але цим і підготувати її до можливих складнощів у реальному житті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук