У Львові відбудеться благодійний хакатон з розробки соціальних ІТ-проектів

СуспільствоОльга Перехрест, 15 листопада 20164940

У Львові відбудеться другий благодійний хакатон KindHack, під час якого програмісти та дизайнери розроблятимуть сайти для львівських громадських та соціальних ініціатив.

Хакатон відбуватиметься 3-4 грудня. Команди учасників працюватимуть над трьома запропонованими проектами протягом двох днів. Роботи будуть презентовані жюрі, яке обере команду переможця.

Ініціативи над якими працюватимуть учасники хакатону є реальними проектами, які втілюються у життя волонтерами та громадськими активістами. Цього року до трійки проектів входять:

  • Онлайн-каталог безпритульних собак Dog Book для ГО «Better Story». Каталог містить інформацію про львівських безпритульних собак та волонтерів, які їх утримують. За допомогою сайту можна буде розмістити своє оголошення, допомогти волонтерам, або забрати уподобану собаку у сім’ю;
  • Сайт біржі вторинних ресурсів для ГО «ЕКО Львів». На сайті має бути розміщена інформація про пункти переробки та утилізації скла, макулатури, пластику, металу та іншої вторинної сировини, що сприятиме переробці відходів;
  • Калькулятор викидів карбону або CO2 для ГО «УМКА». Калькулятор вираховує об’єм викидів вуглекислого газу, який продукує користувач відповідно до своєї діяльності та способу життя і дає поради щодо оптимальнішого використання ресурсів.

Наприкінці хакатону команди представлять сайти, які мають бути повністю готові до використання. Їхньою подальшою підтримкою займатимуться громадські організації, які й подали ідеї проектів для втілення.

«KindHack об’єднує небайдужих  IT спеціалістів. Ми намагаємося забезпечити максимально зручні умови для реалізації  некомерційних проектів. Учасники мають можливість добровільно обрати проект  і команду. Два дні для розробки сайту є досить коротким терміном, але ми очікуємо, що учасники візьмуть на себе відповідальність і розроблять повноцінні продукти до закінчення хакатону», - каже співорганізаторка хакатону Валентина Синенька.

Участь у хакатоні зможуть взяти програмісти, дизайнери та тестувальники програмного забезпечення. Реєстрація доступна за посиланням. Організатором хакатону є ІТ-компанія Symphony Solutions.

У Львові благодійний хакатон KindHack відбувається уже вдруге. Минулого року учасники працювали над проектами для WWF, «Крила Надії», «Зробимо Україну Чистою» та «Українська Біржа Благодійності».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук