У Львові відбудеться фестиваль комп’ютерного мистецтва DE:CODED
Вже четвертий рік поспіль у Львові організація BEST проводить фестиваль комп’ютерного мистецтва та інформаційних технологій DE:CODED. За цей час фестиваль зумів перетворитися на подію всеукраїнського масштабу, аналогів DE:CODED в Україні поки немає. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Як повідомили організатори, Львів є одним з найпотужніших центрів IT-індустрії Центрально-Східної Європи, НУ "Львівська політехніка", ЛНУ ім. І. Франка та інші виші готують спеціалістів з програмування, дизайну, захисту інформації, комп’ютерної інженерії. Сьогодні, з розвитком інформаційних технологій та їх доступністю користувачу, фестиваль втрачає рамки локальності західного регіону і переходить до масштабів всієї України. До участі у фестивалі зголосилися студенти з різних куточків України, від Франківська до Запоріжжя, Києва та Чернівців.
Фестиваль насичений професійною конкурсною програмою, семінарами та майстер-класами провідних компаній IT-індустрії, такими як Intel, ASUS, Kingston, ZyXEL та ін. Охочі також можуть взяти участь у баркемпі, резважальних конкурсах чи інженерних змаганнях.