У Львові відбудеться форум медіації

СуспільствоОрися Шиян, 21 вересня 20153440

1-4 жовтня у Львові відбудеться Львівський форум медіації. Він буде першим міжнародним заходом в Україні, присвяченим питанням альтернативних примирних процедур.

Більше 20 провідних медіаторів з України, Польщі, Словаччини, Італії зберуться для обміну досвідом та обговорення стану і перспектив розвитку медіації в Україні, інформує прес-служба ЛМР.

«Медіація – це добровільний і конфіденційний процес розв’язання спору, в якому нейтральна третя особа допомагає сторонам досягнути домовленості. Використання саме такого альтернативного способу вирішення спору для фізичних осіб, бізнесу, юристів та органів публічної адміністрації дає чимало переваг. Зокрема, завдяки медіації можна зекономити час та гроші, що надзвичайно важливо, особливо у зв’язку зі збільшенням судового збору та завантаженістю судів і, щонайголовніше, досягти майже стовідсоткового виконання прийнятих рішень», – розповіла адвокат, член Національної асоціації медіаторів України та співзасновник Львівського центру медіації Анна Лиско.

Начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич розповіла про успішний досвід застосування медіації у справах, де стороною є виконавчий комітет або інші виконавчі органи Львівської міської ради. А також поділилась намірами подальшої співпраці з ЛЦМ щодо застосування медіації в адміністративних справах, йдеться у повідомленні.

Форум відбудеться на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка.

Більше інформації про Львівський форум медіації можна дізнатися на сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук