У Львові відбудеться щорічний міжнародний Фестиваль давньої музики

Фестиваль відбудеться у Львові на чотирьох локаціях 15, 16 та 23 червня

КультураОльга Гринько, 10 червня 20190
У Львові відбудеться Фестиваль давньої музики

У Львові 15, 16 та 23 червня у чотирьох локаціях відбудеться щорічний міжнародний Фестиваль давньої музики. За словами мистецької директорки ХVII Фестивалю давньої музики Людмили Капустіни, у цьогорічній програмі: майстер-курс та 4 концерти виконавців з України, Швейцарії, Білорусі та Франції. Його особливістю є поєднання в програмах композицій давніх епох та сучасності.

Концерти у Львові відбуватимуться на таких локаціях: дзеркальна зала Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, Римо-католицький кафедральний собор, «Віденська кав'ярня» та дзеркальна зала палацу Потоцьких.

На концертах виступатимуть: Анна Іванюшенко, клавесин, Наталія Кожушко-Максимів, флейта (Україна), Жан-Крістоф Фріш, флейта (Франція), «A Cappella Chor Zürich» (Швейцарія), Хор Барокової капели (Україна), диригент Богдан Швед (Україна-Швейцарія), гурт «Стары Ольса» (Білорусь).

До слова, з 11 до 15 червня відбудеться серія репетицій українсько-швейцарського диригента Богдана Шведа з хором студентів Барокової капели Львівської національної музичної академії. Підсумком цього стане спільний концерт двох хорів: студентського українського та «A cappella Chor Zürich», керівником якого є Богдан Швед.

Докладнішу інформацію про XVII Фестиваль давньої музики у Львові можна знайти на сторінці у Facebook.

Концерт-відкриття відбудеться у суботу, 15 червня, о 15:00 у Дзеркальній Залі Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Також цього дня о 20:00 у Латинському катедральному соборі (пл. Катедральна, 1) dsl,eltnmcz концерт «Гармонія сфер». Вхід вільний.

У неділю, 16 червня, о 20:00 у Віденській кав’ярні, що на пр. Свободи, 12, відбудеться концерт «Музика Великого Князівства Литовського» у виконанні гурту «Стары Ольса» (Білорусь). Квитки можна придбати в касі Львівської національної філармонії та за посиланням.

У неділю, 23 червня, о 15:00 у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких (вул. Миколи Коперника, 15) відбудеться концерт Air with ornaments за участі флейтиста з Франції Жана-Крістофа Фріша. Квитки можна придбати за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук