У Львові відбудеться святкування 25-річчя УКУ в Україні

Організатори запрошують на публічні заходи і відкриття Центру Митрополита Андрея Шептицького

СуспільствоОльга Гринько, 8 вересня 20173900
У Львові відбудеться святкування 25-річчя УКУ в Україні
У Львові впродовж тижня святкуватимуть 25-річчя УКУ в Україні

Із 9 до 14 вересня в Українському католицькому університеті відбудуться заходи з нагоди відзначення 25-річчя УКУ в Україні. У програмі святкового тижня – концерт в Оперному театрі, паломницький тур духовними центрами Галичини, серія лекцій та дискусій, конференція, зустріч випускників. Розпочнеться тиждень із освячення та відкриття Центру Митрополита Андрея Шептицького.

«За цей час при систематичній підтримці десятків тисяч донорів університет подвоїв свої програми та кількість студентів, потроїв кількість будинків та зміг відіграти роль у процесах трансформації українського суспільства, зокрема, в час Революції Гідності та вищої освіти. Приємно, що представники широкої мережі «Друзів УКУ» (у 20 містах світу є комітети приятелів УКУ – ред.), приїдуть на наші святкування з різних кінців України та з багатьох країн та континентів», – зазначив президент УКУ владика Борис (Ґудзяк).

У межах урочистостей відбудеться Святковий подячний бенкет за участі Патріарха УГКЦ Святослава (Шевчука) та членів Синоду єпископів, жертводавців і приятелів УКУ з усього світу. Почесним промовцем буде мер Вроцлава Рафал Дуткевич.

А 10 вересня відбудеться чин освячення і відкриття Центру Митрополита Андрея Шептицького. Особливими гістьми будуть Костянтин (Джеймс) Темертей та його дружина Луїза, які є головними жертводавцями цього Центру. Також у цьому ж приміщенні гості зможуть відвідати інтерактивну виставку, присвячену Митрополиту Андрею Шептицькому.

«Для університету спадщина Митрополита Андрея є дуже важливою і тому центральне місце зустрічі та майданчик для дискусій носитиме ім’я митрополита Андрея. Таким чином ми намагаємося зберегти пам'ять про Митрополита живою», – зазначив Борис Ґудзяк.

Ввечері, 10 вересня, в Оперному театрі відбудеться Урочиста Академія «Тут воссіяє Божа благодать», яку поставив режисер Сергій Проскурня. У сценічному дійстві візьмуть участь «Піккардійська терція», «Кому вниз», Сестри Тельнюк, Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» та інші.

11 та 12 вересня організатори пропонують гостям відчути себе студентами університету.

«Ми готуємо серію публічних заходів – лекцій, дискусій, майстер-класів. Запрошуємо обрати з переліку найцікавіше для себе та краще відчути університет зсередини», – каже проректор із розвитку та комунікацій УКУ Наталя Климовська.

13 вересня святкові заходи в УКУ збігаються із початком навчального року. Одним із важливих елементів святкування є церемонія вручення стипендій для студентів різних факультетів.

Із детальною програмою святкування можна ознайомитися на сайті УКУ.

Участь у публічних заходах 11-13 вересня є безкоштовною, проте охочим потрібно зареєструватись.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук