У Львові відбудуться музичні вечори Бетховена

КультураОксана Панчишин, 11 грудня 20143170

Із 16 до 18 грудня у Львівській філармонії відбуватимуться музичні вечори Людвіга ван Бетховена. Звучатиме і симфонічна, і фортепіанна творчість німецького генія.

За словами організаторів, музика Бетховена регулярно виконується у Львівській філармонії протягом багатьох десятиліть. Але до традиції проведення концертних циклів «бетховенських вечорів» Львів приєднався порівняно недавно – 2010 року, передає прес-служба Львівської міськради.

На перших двох концертах прозвучать, відповідно, Шоста та П'ята симфонії (цікаво, що вперше вони прозвучали 1808 року саме в такому порядку), а також увертюра «Творіння Прометея»; третій концерт присвячений фортепіанним сонатам Бетховена.

Окрім того, програма цьогорічних «вечорів» охоплює твори інших композиторів, чия музика або була історичною основою, або історичним продовженням музики Бетховена: це твори Генделя, Мендельсона, Бруха.

У «вечорах музики Бетховена» братиме участь Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів», диригенти Ілля Ступель та Георг Майс, а також солісти Наталія Самострокова, Марина Грауман (скрипка), Любов Войтович (альт), Етелла Чуприк (фортепіано).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук