У Львові відбувся благодійний концерт задля порятунку маленьких сердець

Учасники концерту збирали кошти на кардіомонітор для ОХМАТДИТу

Головні новини Львова 10.02Оксана Сенишин, 10 лютого 2016, 15:27 1403 2

Благодійний концерт «Вогонь сердець» відлунав у Львівському театрі ім. С.Крушельницької. Малюки з різних місцевих колективів разом із співаками – Славцею, Маріанною Ільків, Андріаною, Лєною Корнєєвою, Оксаною Білозір, Мар’яном Шуневичем – запланували зібрати кошти на кардіомонітор. Це обладнання для амбулаторного спостереження дітей із вадами серця в обласній лікарні ОХМАТДИТ. На нього потрібно приблизно 30 тисяч гривень.

«В нашій родині були випадки вад серця. Однак немає різниці були вони чи ні — ніхто ні від чого не застрахований. Ані сьогодні, ані, тим більше, завтра. Тому, коли мені тільки запропонували взяти участь у концерті, я абсолютно не роздумував навіть», – зізнався народний артист України Мар’ян Шуневич.

Концерт організував фонд «Серце дитини», що виник лише торік. Його засновниця не з чужих слів знає, що таке гіпоплазія відділів серця. Синочок мав цю біду.

«Його звати Дем’ян. Він пройшов три основних етапи важких операцій. Зараз йому шість рочків. Він збирається йти до школи», – розповіла засновниця благодійного фонду «Серце дитини» Тетяна Ящун.

А ще в час концерту фонд «Європейський міст», яким курує Оксана Білозір, підтримав страховим полісом у 100 тис. гривень дружину генерала Кульчицького, який загинув під час АТО.

«Мені приємно вручити поліс дружині героя України, легендарного генерала Кульчицького. Сподіваюся, вона таки не скористається ним, але важлива сама мить підтримки, розділити з нею її біду, щоб вона розуміла, що не покинута у цьому світі», – поділилася думками народна артистка України Оксана Білозір.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук